Потурбуйтеся про купальник

купальник

Якщо у вас струнка, пропорційна фігура, плаский живіт і високі груди, у вас не буде великих проблем його підібрати. А от для пишних дівчат він має бути зі вставкою-драпіровкою і рельєфними швами. Пошукайте купальник із безліччю вертикальних деталей, широкими бретелями і глибоким декольте.

У магазинах можна знайти спеціальні подвійні моделі, усередині яких прикріплений щільний сітчастий корсет, що затягує.

Узагалі, щоб підкреслити статуру, треба обирати цілісний купальник – красивий і зручний. Бажано темного чи приглушеного кольору, із матової тканини, з помірно вирізаними на стегнах трусиками, з високим умістом лайкри, з вертикальними чи діагональними деталями, зі вставками, що підтягують живіт, обов’язково з чашками на кісточках і широко рознесеними бретелями. Звичайно ж, він має бути універсальним, пристосованим і для купання, і для загару на пляжі. Але краще мати два-три купальники, залежно від цілей. Якщо ви робите справжні запливи, то головне у купальнику – це надійність. Усілякі мотузочки і прикраси створять масу незручностей. Тому краще купити простий цілісний купальник із брительками, перехрещеними на спині.

При маленькому зрості найбільш виграшний варіант – купальник із високо вирізаними на стегнах плавками, який допоможе зорово подовжити ноги. Вертикальні смужки зорово подовжують фігуру, але є ще один секрет. Аби відвернути увагу від низу і візуально подовжити ноги, одягайте однотонні плавки-бікіні і верх із малюнком. Однотонний цілісний купальник із глибоким V-вирізом теж зорово подовжує фігуру.

З усіх «дихає» лише бавовняний. Але він гірше за решту тримає форму. А якщо у складі бавовняного купальника є 15 % лайкри (не менше) – він вас не підведе.

Найкращі властивості має купальник із поліаміду з додаванням лайкри (або еластана) – 16-18 %, аби не дуже стягував тіло. Вибираючи плавки, спробуйте їх розтягнути. Якщо удасться збільшити їхній розмір у 1,5-2 рази, значить, лайкра у них є. Якщо не тягнуться – не беріть. Вони і на суші ментилятимуться, й у воді їх можна загубити.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber