Позбуваємося запаху речей із «секонд-хенду»

Купляти речі в «секонд-хенді» не соромно, а навпаки – екологічно свідомо, плюс ще й вигідно. Характерний різкуватий запах, який витає в «секонд-хендах» – через обробку. Нічого страшного в цьому немає.

Позбуваємося запаху речей з секонд-хенду
  • Іноді достатньо випрати речі подвійною порцією порошку при максимально припустимій для тканини температурі. Потім увімкнути додаткове полоскання з кондиціонером для білизни. Просушити на свіжому повітрі. Цей метод простий і працює, якщо запах не сильний.
  • Замочити на добу в холодній воді з кондиціонером, порошком або навіть шампунем (мийним засобом із сильним запахом). Поки речі «настоюються», можна їх кілька разів перемішати. Потім випрати в машинці на тривалому режимі.
  • Для виведення запаху підійде сіль. Додайте 3-4 ст. л. на 5 л теплої води і замочіть одяг на ніч. Потім періть, як завжди.
    До речі, якщо вірите в «чужу енергетику», то, крім хімії, кажуть, сіль «змиває» і її.
  • Водяна пара. Для цього знадобиться пара з праски. Спосіб підходить для речей із бавовняних тканин. Річ потрібно випрати, висушити і пропрасувати при максимально припустимій температурі з сильною подачею пари. Запах і шкідливі компоненти виходять назовні разом із парою.

Ірина Костюк, м. Львів

«Уют» №49-02.12.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *