Працевлаштування і допомога на проживання

Я переселенка із зони активних бойових дій. Отримую допомогу на проживання. Тепер влаштувалася на роботу. Чи не позбавлять мене цієї допомоги?

Працевлаштування і допомога на проживання

Ні, працевлаштування жодним чином не впливає на виплату допомоги на проживання. Але слід врахувати, що якщо в березні та квітні цю допомогу могли отримати всі переселенці, то відповідно до нової урядової постанови від 16 квітня № 457 «Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України» № 457, починаючи з травня 2022 року, її надаватимуть тим внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися з територіальних громад, що розташовані в районі проведення бойових дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

Перелік цих громад затверджується Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій за погодженням із Міністерством оборони. Допомогу також отримають внутрішньо переміщені особи, у яких зруйноване чи непридатне внаслідок пошкодження житло і які подали заявку на відшкодування, зокрема через Єдиний державний вебпортал електронних послуг.

 «Погляд часу» №22-26.05.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *