Правила плоского живота
(ДЛЯ ЛЕДАЧИХ)

плоский живот

Якщо ви обмежені в часі і не наділені терпінням, ці нескладні лайфхаки вам підійдуть, щоб зробити свій живіт плоским і підтягнутим.

Слідкуйте за поставою. Розправте плечі, утягніть живіт і робіть це постійно, як тільки згадаєте про свою поставу. Рівний хребет впливає на наш зріст, на форму грудей, а живіт стає більш плоским. І оскільки наші м’язи мають пам’ять, буквально через 2-3 тижні тримати правильну поставу нам буде набагато легше, а живіт візуально стане рельєфним і підтягнутим, як після занять фітнесом.

Добре пережовуйте їжу. Постарайтеся якомога дрібніше дробити їжу зубами. У цьому випадку вона займе менше місця і полегшить роботу вашому кишківнику. Крім того, при ретельному пережовуванні ви витратите більше часу на сам процес їди, а за фактом з’їсте менше.

Дихайте носом. Справа в тому, що в разі споживання кисню ротом ми захоплюємо непотрібну кількість повітря, яке і призводить до здуття живота.

Робіть ліниву вправу. Лежачи на спині, покладіть ноги на підвищення (подушка, скручена ковдра і т. і.), а під поперек покладіть валик із рушника. Ви побачите, що при такому положенні ваш живіт стане плоскішим.

Ці методи хороші як додаткові. Основною запорукою плоского живота все ж таки залишається спорт і правильне харчування.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber