Правила поведінки на автомийці

Правила поведінки на автомийці
Правила поведінки на автомийці

Відвідування автомийки – процедура досить важлива, бажано, щоб виконувалася вона регулярно. Адже станом і зовнішнім виглядом транспортного засобу цілком можна судити про те, наскільки охайний і акуратний господар.
Вимита до блиску улюблена машина здатна підняти настрій навіть в самий похмурий день! Саме тому, важливо знати, як поводитися на мийці, щоб всі процедури були виконані якісно і на совість.

Вибір типу мийки. Від цього залежить, за яким принципом буде відбуватися процес очищення. Існує два основних типи автомийки: щіткою і високого тиску. У першому випадку автомобіль миє і сушить автоматика, у другому – це роблять люди. Природно, краще вибирати другий варіант, так як якість буде на порядок вище.

Зовнішній вигляд мийників. Само собою, вага, ріст і національність ролі не грають. Важливо, щоб працівники автомийки виглядали чисто, охайно, були в спеціалізованому одязі. Це говорить про професіоналізм і якість сервісу в цілому.

Робимо замовлення. Для початку, вивчаємо прейскурант. Ціни не повинні бути сильно завищеними або заниженими. Найімовірніше, вам поставлять запитання: «Як миємо?» Відповісти «Зовні і всередині» буде вкрай нерозумно, чи не хлюпнути ж вам в салон відро води, вірно? Потрібно вивчити кілька простих слів: кузов, салон, килимки, багажник і т.д., щоб сформулювати замовлення чітко і швидко.

Як правильно мити машину? Зверху вниз. Ніяк інакше. Для початку мийники «обдають» машину – змивають бруд і пил перед тим, як почати ретельно мити авто. Якщо послідовність порушити, і почати, наприклад, з коліс, потім перейти до стекол і даху – на кузові залишиться пісок, який може подряпати автомобіль. Весь процес повинен займати близько 10-20 хвилин! У працівників, виявляється, є свої нормативи, в які вони зобов’язані вкластися.

Чи залишати чайові? Звичайно! Само собою, якщо вас влаштувала якість роботи. Зайві 30 гривень зверху – і вас будуть зустрічати в наступний раз з розпростертими обіймами: коли якусь дрібничку безкоштовно зроблять, коли без черги запустять.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *