«Правильний» гаманець

«Правильний» гаманець

Китайське вчення Фен-шуй підказує, що поліпшити грошовий потік можна за допомогою «правильного» гаманця. Яким він повинен бути, щоб у ньому завжди водилися гроші?

Найкраще вибирати гаманець зі справжньої шкіри. Чим багатший цей аксесуар, тим краще, адже відомо, що гроші притягують гроші. Гаманець повинен бути у гарному стані, без подряпин та несправностей. Він може бути декорований металом, пластмасою, камінням. Краще вибирати металеві прикраси. Гроші у гаманці повинні стояти рівно, не перегинатися, складати їх купюра до купюри, починаючи від дрібних і закінчуючи великими. М’яти гроші у гаманці заборонено, тому оптимальний розмір гаманця – той, який підходить під розмір купюри. Пам’ятайте головне правило: великий гаманець – великі доходи. Дріб’язок потрібно тримати в окремій кишеньці.

Щоб у гаманці водилися гроші, у ньому не повинно бути нічого зайвого. Не потрібно носити у гаманці фото членів своєї сім’ї. Це забирає у рідних енергію грошей. Також через них будуть витікати матеріальні блага господаря гаманця. Не можна тримати у гаманці квитанції, магазинні чеки, прострочені банківські картки, рецепти на ліки…

Астрологи стверджують, що грошовий потік можна збільшити у кілька разів, якщо підібрати колір гаманця під свій знак Зодіака. Овнам рекомендується купувати гаманці бордового чи червоного кольорів, Тельцям підійде білий, Близнюкам – зелений, Ракам – пастельних тонів, Левам – оранжевий, жовтий або червоний, Дівам – темно-зелений, Терезам – білий або сріблястий, Скорпіонам – червоний, Стрільцям – жовтий або помаранчевий, Козерогам – синій або чорний, Водоліям – чорний, а Рибам – жовтий.

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber