Правильно миємо москітну сітку

миємо москітну сітку
Правильно миємо москітну сітку

«Погляд часу» №24-2019

Більшість людей миють москітні сітки на вікнах тільки на початку і в кінці сезону. Але це не правильно.

Рекомендується робити це кожен місяць, оскільки у дрібних осередках збирається багато пилу й алергенів. Вони, у свою чергу, закривають отвори, перешкоджаючи проникненню повітря у приміщення.

Як мити?

Москітна сітка дуже добре вимивається миючим засобом для посуду. Отже, для роботи знадобиться: м’яка щітка, 2 ст. л. засобу для миття посуду, 1 л води і  ганчірка.

Перше, що потрібно зробити – зняти москітну сітку з вікна і розташувати вертикально з невеликим нахилом у ванній. Далі приготувати миючий розчин і збовтати до утворення піни. Щіткою нанести пінний розчин і залишити на 10-15 хв. Потім злегка пройтися по поверхні, без натиску. Далі набрати у ківш чисту воду і змити мильний розчин.

Перш ніж повернути москітну сітку на місце, її потрібно добре висушити, щоб на неї не налипали пил і дрібні комахи.

Чого робити не можна?

1. Використовувати для миття агресивні миючі засоби. На сітку нанесений спеціальний захисний шар матеріалу, який зберігає від палючого сонця та інших руйнівних чинників. Агресивні засоби можуть змити цей захисний шар і зіпсувати сітку.
2. Використовувати для миття губки, тканинні ганчірки. Дрібні ворсинки будуть забивати осередки, перешкоджати проникненню повітря у квартиру, збирати ще більше пилу.
3. Поливати сітку зі шланга під прямим кутом: це розтягує матеріал. Рекомендується розташувати струмінь зверху під нахилом 30-45°.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *