Правила догляду за губами восени і взимку

Шкіра губ не має сальних залоз. Тому перше – основне і найважливіше правило – полягає в постійному зволоженні губ. Але купувати дешеві гігієнічні помади не має сенсу, оскільки особливої користі вони не принесуть. Максимум, що ви отримаєте – це жироподібний шар на губах, який за іронією ще сильніше «викачує» вологу зі шкіри.

Правила догляду за губами восени і взимку

Друге правило говорить: «Пийте воду». Кожен день необхідно випивати не менше 6-7 скл. чистої (бажано злегка підігрітої води). Результат не забариться позначитися на вашому метаболізмі, стані шкіри, волоссі та губах.

Правило третє: «Не торкайтеся губ». Викореніть у собі звичку поправляти мізинцем помаду, доторкатися до них під час роздумів або коли випадково зачесався ніс.

Четверте правило: «Скрабування і компреси». Дуже важливо, щоб скраб був м’яким і тягучим за консистенцією і містив натуральні компоненти. Скраби і маски можна приготувати і в домашніх умовах.

Скраб для губ із меду і косметичної олії. Вам знадобляться 1 ч. л. меду і декілька крапель будь-якої косметичної олії (мигдальна чи кокосова, наприклад). Мед перемішати зі злегка підігрітою олією, зубною щіткою суміш нанести на губи, акуратно помасажувати і видалити ватним тампоном. Можна додати в суміш кілька крапель вітаміну А або вітаміну Е.

«Уют» №39-22.09.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *