Правила догляду за шкірою у спеку

Розкриваємо головні правила догляду за шкірою у спеку, у ті дні, коли показники термометра б’ють рекорди.

Правила догляду за шкірою у спеку

Улітку через підвищене потовиділення та інтенсивну секрецію себуму закупорювання пор відбувається набагато швидше, а жирний блиск стає постійним супутником макіяжу. Як запобігти появі цих проблем і підтримати шкіру в найспекотніші літні дні?

Найголовніше, щоб шкіра була зволожена. При цьому не має значення, говоримо ми про догляд за обличчям чи тілом.

На жаль, для того, щоб запобігти сухості шкіри, жирних кремів і сироваток буде недостатньо. Зверніть особливу увагу на свій питний режим: спробуйте випивати хоча б 1,5 л чистої води на день, і ви відразу помітите, як шкіра стане більш чистою, сяючою та зволоженою.

Термальна вода – ваше рятувальне коло у спекотні дні, тому вона завжди має бути під рукою. При будь-якій нагоді, коли відчуваєте, що ваша шкіра вимагає особливої турботи та уваги, виглядає сухою та зневодненою, користуйтеся термальною водою. Її можна застосовувати скрізь.

Забудьте про щільну косметику. Намагайтеся використовувати мінімальну кількість косметики. У спеку декоративні косметичні засоби особливо шкідливі: вони сильно закупорюють пори та не дозволяють шкірі дихати. Як наслідок – на вашій шкірі може виникнути небажане подразнення або акне, з яким згодом досить важко боротися. Замініть щільний тональний засіб на ВВ-крем, який не тільки матує шкіру і приховує недосконалості, але й зволожує.

Правильне очищення – запорука чистої шкіри. Особливо важливо дотримуватися базового режиму очищення шкіри вранці та ввечері, і не тільки звичні засоби для вмивання, але й скраби, маски та патчі.

Не чіпайте обличчя руками. Намагайтеся контролювати себе і не торкатися брудними руками шкіри обличчя. Частіше змінюйте наволочки й уникайте махрових рушників для обличчя. Після вмивання краще використовувати паперові серветки.

SPF! Не забувайте наносити засоби з УФ-фільтрами щодня перед виходом із дому.

Серветки, що матують, – найкращий засіб для літньої косметички. Вони працюють набагато ефективніше, ніж пудра, позбуваючи жирного блиску. Зараз такі серветки випускають у travel-форматах, тому вони з легкістю помістяться навіть у мініатюрному клатчі.

«Уют» №26-23.06.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *