Правила носіння біжутерії

Як і одяг, ваші аксесуари мають бути підібрані під сезон, стиль. Наприклад, пластикові або прикраси з «легких» матеріалів та біжутерія у стилі нео-панк, або щось молодіжне більше підходять для літа. Дерев’яні та прикраси «під діаманти» теж найкраще поєднати з літнім одягом.

Правила носіння біжутерії

Важливо, щоб біжутерія відповідала віку жінки. Відверто «скляні» або прикраси зі стразами дуже здешевлюють образ, тому треба чітко розуміти: якщо ви не запрошені на вечірку у стилі диско, залиште такі прикраси вдома. Краще обрати якийсь яскравий акцент, наприклад, оригінальне намисто у фольк-стилі або браслет зі шкіри, – все залежить від вашого образу. Нехай біжутерія підкреслить вашу індивідуальність.

Також біжутерія має поєднуватись зі структурою текстури тканини сукні чи костюма. Дуже обережно вибирайте прикраси до одягу в клітинку. Вони мають бути простими, однотонними та не основного кольopy тканини.

І найголовніше: не можна носити одночасно біжутерію та дорогоцінні прикраси – це однозначний моветон. Також не треба одягати водночас біжутерію під срібло та під золото: або тільки під золото, або тільки під срібло.

Якщо є сумніви щодо обраних прикрас, користуйтеся таким правилом: вдягайте щось одне: або сережки, або намисто, або браслет.

«Уют» №16 – 20.04.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *