Правила особистої гігієни, які ми щодня порушуємо

Застосування рук при чханні. Так роблять багато людей, щоб їх не вважали невихованими, а також, щоб не заразити інших інфекцією. Проте робити так не можна, тому що інфекція переходить від рук на шкіру обличчя, а це призводить до появи гнійних прищів. Якщо такими руками терти очі, то, швидше за все, відбудеться зараження шкіри повік, і з’являться гнійники.

При чханні потрібно користуватися носовими хустинками

При чханні потрібно користуватися носовими хустинками.

Підрізання нігтів ножицями. Послуги манікюрного майстра, який швидко й ефективно робить свою роботу – ідеальний варіант. Але часто обробка нігтів відбувається вдома. Підстригати манікюрними ножицями нігті шкідливо, бо є ймовірність порушити структуру нігтьової пластини.

Для цих цілей використовують пилочку для нігтів. Якщо нігті дуже довгі, то їх довжину вкорочують за допомогою щипців до потрібних розмірів, а потім частину нігтя акуратно підпилюють пилочкою.

Підведення внутрішньої повіки. У макіяжі часто використовують косметичний олівець або рідку підводку для того, щоб підвести внутрішнє повіко. Кінчик олівця містить безліч мікроорганізмів. Вони, потрапляючи на слизову оболонку очей, провокують сльози, які змішуються з підводкою. У цих умовах бактерії швидко і легко розмножуються.

У даному випадку рекомендують використовувати тіні для очей, які з обережністю наносять на невеликій відстані від лінії росту вій. Використання тіней замість рідкої підводки нітрохи не псує макіяж.

Використання очищувальних гелів для душу щодня. Гелі очищають шкіру від бруду і пилу, які накопичилися за весь день. Але щодня використовувати подібні засоби не рекомендують, бо на шкірі є і корисні мікроорганізми. Вони захищають шкіру від різних інфекцій. Щоденне використання очищувальних засобів призводить до руйнування цього бар’єру, і тіло стає сприйнятливим до різних інфекцій. Щодня використовувати очищаючі засоби показано для миття рук, пахв і нижніх частин тіла.

Використання великої кількості зубної пасти. Велика кількість пасти на зубній щітці призводить не до очищення зубів, а до її ковзання по зубах, а це позначається на якості чищення ротової порожнини. На щітку потрібно видавлювати кількість зубної пасти, рівну розміру горошини – це рекомендована кількість для дорослих, а для дітей – обсяг перлового зерна.

Використання великої кількості бальзаму для волосся.

Використання великої кількості бальзаму для волосся

Бальзами роблять волосся більш доглянутим і шовковистим, бо мають у своєму складі силікон та інші компоненти. Але використання великої кількості бальзаму призводить до швидкого забруднення, засаленості шкіри голови і волосся. Від цього сповільнюється ріст волосся і частіше починає випадати.

Оптимальним буде кількість розміром із монету, яку наносять від середини довжини волосся і доходять до кінчиків. На коріння волосся не рекомендують наносити бальзам, бо це призведе до швидкого забруднення шкіри голови.

«Уют» №8 – 18.02.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *