Правила стилю від француженок, які завжди будуть актуальні

Француженки відомі всьому світу своїм відчуттям стилю. Якщо не вистачає натхнення, то досить просто подивитися на їх образи і зрозуміти, що все дуже просто. Вони вибирають прості тенденції, а також ті, які повернулися із минулого. Які правила стилю допомагають їм завжди виглядати елегантно?

Правила стилю від француженок
Розмір підборів дуже важливий

Високі підбори француженки, як правило, вибирають тільки для формальних заходів. Там, де цього вимагає дрес-код. У повсякденному житті вони віддають перевагу комфорту. Це одна з головних умов. Тому якщо потрібно жіночне доповнення до ніжної сукні, то відмінним вибором стануть босоніжки чи туфлі на невеликому стійкому каблуці, літом це можуть бути еспадрильї на танкетці.

Менше означає більше

Француженки завжди дотримуються мінімалізму. Переважати повинні нейтральні кольори, яскраві лише в якості аксесуарів. Не варто носити занадто багато прикрас і аксесуарів одночасно. Чим менше, тим краще.

Уникають речей і аксесуарів із логотипами

Жінки у Франції розуміють, що таке розкіш і елегантність. Вони вважають, що речі й аксесуари з написами і логотипами тільки зіпсують зовнішній вигляд. Грайте з кольорами і стилями, але не робіть ставки на «кричущі» написи і логотипи. Покажіть свою індивідуальність.

Вони не женуться за тенденціями

Француженки не будуть носити те, що носять усі, тому що для них головне індивідуальність і оригінальність. У більшості випадків вони роблять ставки на класичні тенденції, які пройшли випробування часом.

Не носять яскраві кольори

Тут мова йде про те, що образ француженок не буде складатися тільки з яскравих кольорів. Можуть бути лише акценти. Вони вважають за краще нейтральні відтінки: білий, чорний, сірий і бежевий.

Навесні і влітку вони можуть вибрати яскраві речі, але обігравати їх будуть із розумом.

Головне – комфорт

Перш за все потрібно одягатися для себе – ось головне правило француженок. Вони не одягаються для інших. Носіть те, що вам подобається і в чому ви відчуваєте себе впевнено. Француженки завжди дотримуються цього правила.

Вони не стараються занадто сильно

Дуже важливо знайти баланс, щоб зовнішній вигляд був елегантним і стильним. У результаті чого француженки не стараються занадто сильно. Мінімалізм – «найкращий друг». Варто зосередитися на стриманості та простоті. Класичні джинси з футболкою і червоною помадою – кращий спосіб виглядати стильно і просто.

 «УЮТ» №41-08.10.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *