Премія Дарвіна за найбезглуздішу смерть

Премія Дарвіна за найбезглуздішу смерть
Премія Дарвіна за найбезглуздішу смерть

«УЮТ» №24-2019

З 1993 року існує віртуальна щорічна премія, що називається на честь одного з авторів теорії еволюції Чарльза Дарвіна. ЇЇ присуджують особам, котрі найбезглуздішим чином загинули або втратили здатність мати дітей, і, таким чином, позбулися можливості зробити внесок у генофонд людства, що допомагає врятувати його від виродження.

Минулого року премію Дарвіна отримав мешканець Малайзії. Він їхав на мотоциклі й раптом побачив на узбіччі здоровезного удава метрів 4 завдовжки, який мирно дрімав на сонечку. Чоловік вирішив трохи підзаробити, зловивши й продавши тварину. Це незаконно, але дуже вигідно. Тож він зліз із мотоцикла, трохи придушив зміюку, обмотав її навколо шиї (чотириметрового пітона, котрий, як відомо, убиває здобич методом удушіння) і поїхав собі до міста. Дорогою придушений удав оклигав і…

У 2003 році на премію Дарвіна було номіновано й українця. Він вигулював свого пса, а коли міліціонер зробив чоловікові зауваження, що собака має бути на повідку й у наморднику, образившись, кинув у нього бойову гранату.

Вірний пес, подумавши, що хазяїн із ним грається, підхопив «лимонку» й приніс її назад…

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *