Препарати для захисту рослин та їх гарного врожаю

Якщо ви хочете забезпечити належний захист своїм рослинам і отримати гарний врожай, то необхідно своєчасно і правильно застосовувати препарати для захисту рослин.

Препарати для захисту рослин та їх гарного врожаю

Бордоська суміш (мідний купорос + вапно негашене) – засіб для боротьби з хворобами рослин, такими як парша на яблуні й груші, біла й бура плямистості листків, кокомікоз, фітофтороз, макроспоріоз, антракноз тощо.

Мідний купорос – фунгіцид. Засіб захисту рослин від хвороб. Застосовують для раннього обприскування рослин.

Раундап – універсальний гербіцид для боротьби з будь-яким бур’яном. Після обприскування рослина гине в результаті порушення процесу синтезу амінокислот.

Ефект А – використовують як профілактичний засіб проти фітофторозу помідорів і картоплі.

Сірка колоїдна – засіб для захисту овочевих, плодових, квіткових культур і винограду від низки хвороб: кили, борошнистої роси, оїдіуму, рослинних кліщів.

Скор – засіб профілактичної й лікувальної дій для захисту яблуні та груші від борошнистої роси й парші.

Топаз – засіб для захисту ягідних і плодових культур від американської борошнистої роси, оїдіуму, плодової гнилі.

Фундазол – угорський препарат для захисту овочевих, ягідних, плодових і квіткових культур від кили, борошнистої роси, бурої плямистості, сірої гнилі.

Епін – регулятор росту рослин, антистресовий адаптоген, стимулятор імунної системи. Завдяки епіну насіння швидко проростає, розсада не витягується, добре приживається після пересаджування. Урожай підвищується не менше, як у 1,5 раза. З рослин і плодів виводяться солі важких металів, радіонукліди, гербіциди, знижується вміст нітратів.

Гетероауксин (бета-індолілоцтова кислота) – стимулятор росту рослин. Застосовують для прискорення утворення коренів під час розмножування рослин живцями (часто використовують у поєднанні з вітамінами С та групи В).

«Погляд часу» №25-16.06.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *