Природна розкіш

Гортензія

Гортензію, або, як ще її називають, японську троянду, дуже цінують флористи. Із вишуканих пишних головок гортензії виходять чудові букети, її широко використовують під час оформлення свят, створення інтер’єрних композицій. Ніжні суцвіття гортензії символізують скромність, щирість і надію. Багато народів вважали, що букети гортензії захищають від хвороб і нещасть, можуть уберегти дім від злих духів.

Завдяки простому майстер-класу ви зможете створити з паперу цю прекрасну нев’янучу красу.

Для виготовлення гілочки гортензії потрібні: пінопластова куля, тонкий блакитний папірусний папір, щільний двосторонній кольоровий папір, довга дерев’яна паличка для стебла, флористична стрічка, дріт, клей ПВА.

ГортензіяПеремалюйте шаблони для листків і квіточок, виріжте, розкладіть шаблони на папері потрібного кольору, обведіть по контуру (одразу намалюйте достатню кількість) і потім виріжте кожну деталь. Для більшої натуральності для квітки краще взяти кілька відтінків блакитного паперу. Кожній пелюстці надайте вигину, для цього обгорніть її навколо олівця й щільно притисніть. Листки розкладіть на м’якій поверхні (наприклад, стосу паперу) і намалюйте кольоровим олівцем прожилки, при цьому сильно продавлюючи лінію. Розріжте кулю навпіл. З тонкого паперу виріжте кола, приклейте їх по всій поверхні половинки кулі разом із нижньою стороною. Дайте висохнути. Приклейте квіточки до кулі в довільному порядку. У нижній частині півкулі ножицями зробіть невеликий отвір, улийте клей, вставте дерев’яне стебло. Листки приклейте до дроту, примотайте до стебла за допомогою стрічки. Повністю обмотайте стебло стрічкою. У такий спосіб зробіть 3 гілки. Готові суцвіття розправте і зберіть у композицію.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber