Пристрій для відкривання гвинтових кришок

відкривання гвинтових кришок
Пристрій для відкривання гвинтових кришок

УЮТ №26

Банки з гвинтовими кришками відкривати не так просто. А хотілося б зберегти кришку для повторного використання. Пропоную варіант саморобного пристрою для відкривання кришок різних діаметрів. Для цього знадобиться дерев’яна планка товщиною 1,2 см, шириною 4 см і довжиною 15-20 см; шуруп із прес-шайбою 4 x 15 мм і шкіряний ремінь.

Спочатку з дерев’яної планки роблять заготовку. Потім у верхній частині цієї заготовки свердлять глухий отвір діаметром 2,5 мм під шуруп, щоб рукоятка не тріснула. До рукоятки прикріплюють ремінь шурупом із прес-шайбою. Бажано зробити так, щоб при формуванні петлі з ременя всередині був шкіряний шар для забезпечення кращого тертя між ремінцем і кришкою банки. Краще не фіксувати вільний кінець ременя, щоб можна було регулювати розмір петлі. У такому випадку цей кінець доведеться утримувати рукою.

Щоб його було простіше і зручніше утримувати, можна пропиляти в рукоятці невелику заглибину, куди буде укладатися вільний кінець і його буде легко утримувати великим пальцем правої руки. Крім того, щоб ремінь завжди був складений у петлю, можна додатково зробити з дроту невелику скобу, яку прикріплюють просто молотком, забивши її кінці з двох сторін верхньої частини рукоятки.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *