«ПриватБанк» попередив клієнтів про нову схему

ПриватБанк попередив клієнтів про нову схему
«ПриватБанк» попередив клієнтів про нову схему

Шахраї придумали новий вид виманювання грошей у клієнтів «ПриватБанку».

Новий вид шахрайства полягає в організації «призових опитувань» у соціальних мережах і на шахрайських сайтах, де під приводом виплати грошових призів за відповіді на кілька простих запитань шахраї отримують доступ до особистих фінансових даних учасників і списують гроші з карток.

У «ПриватБанку» розповіли, що фінустанова ніколи не організовує подібних опитувань і вікторин із виплатою грошових винагород.

Якщо вам запропонували взяти участь у подібному заході – слід відразу ж відмовитися. Тим більше не можна переходити по запропонованих посиланнях на інші сайти і вказувати свої персональні дані. Так ви не тільки втратите свої гроші в якості «комісії» за виграш, але і надасте шахраям можливість використовувати дані вашої карти для неправомірного використання грошей.

Якщо все ж ви стали жертвою шахрайства, вам необхідно зв’язатися з адміністрацією банку для вжиття необхідних заходів безпеки по картках, дані яких виявилися у руках шахраїв.

Зв’язатися з «ПриватБанком» можна, зателефонувавши за коротким номером: 3700 (дзвінки здійснюються безкоштовно з мобільного телефону).

«Погляд часу» №12-2019

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *