Про ефективну епіляцію в зоні бікіні

епіляція в зоні бікіні

Будь-яка жінка стикалася з проблемами, які стають найбільш очевидними в сезон відпусток. Адже саме в цей період часу хочеться виглядати максимально привабливо. Саме в цей час приходить сильне бажання розслабитися на теплому морському пляжі або зануритися з головою в морську безодню. А для того, що б відчути повноту життя і насолоду від довгоочікуванної відпустки, жінки і дівчата поспішають в салони, де їх чекає епіляція бікіні.

Електроепіляція бікіні фахівцями вважається досить безболісною процедурою, яка зможе зробити шкіру в цій інтимній зоні ідеально гладкою і чистою. А для цього використовуються спеціальні знеболюючі засоби. Світова практика проведення подібних процедур каже, що, наприклад, в Бразилії, електроепіляція є обов`язковим елементом догляду за шкірою.

Електроепіляція бікіні – процедура, яка вважається абсолютно нешкідливою. Припинення росту волосся досягається завдяки роботі досвідченого косметолога, який, використовуючи спеціалізоване обладнання, впливає на фолікули, руйнуючи їх. Глибока електроепіляція бікіні на першому сеансі може викликати неприємні відчуття. Косметолог, в залежності від типу шкіри пацієнта, може використовувати найрізноманітніші охолоджуючі гелі.  Епіляція струмом в будь-якій зоні завжди максимально ефективна. Але, одного разу звернувшись до кабінету, де проводиться такий вид видалення волосся, варто бути готовим до того, щоб повернутися туди ще кілька разів: як показує практика, повторення процедури потрібно завжди.  Електроепіляція зони бікіні за часом нетривала. Відчуття після неї не викликають дискомфорту. Подібні процедури ніяким чином не зашкодять і не порушать звичайного способу життя. Єдино, що необхідно пам`ятати,– деякий час після того, як була проведена електроепіляція, треба омивати оброблені шкірні ділянки тіла милом з підвищеним вмістом крему. Таким способом можна буде уникнути можливості виникнення подразнень.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *