Про користь волоського горіха для жіночого здоров’я

Перегородки волоських горіхів мають безліч корисних властивостей, обумовлених хімічним складом. Речовини, що входять до них, допомагають нормалізувати гормональний баланс, що дуже важливо для багатьох жінок, оскільки проблеми з ним можуть виникати у різні періоди життя – починаючи від першої менструації і закінчуючи менопаузою.

Перегородки волоських горіхів ліквідують дефіцит йоду в організмі, який може призвести до такого неприємного явища, як мастопатія або навіть до серйозних порушень роботи щитовидної залози. При нестачі йоду буде постійно виникати замкнуте коло, пов’язане з поганою роботою щитовидки, через що виробляється недостатньо гормонів. Особливо яскраво така патологія проявляється у період менопаузи, у той час, як вживання засобів на основі перегородок волоських горіхів дозволяє цього уникнути.

Розчин для спринцювання при кандидозі та ерозії шийки
Користь волоського горіха для жіночого здоров’я

Його роблять на основі 50 г горіхових перегородок і склянки шкаралупи зелених горіхів. Обидва ці інгредієнта володіють протизапальними властивостями.

Сировину заливають 500 мл якісної горілки і настоюють протягом трьох тижнів, а потім використовують для спринцювання, але тільки обов’язково спочатку розвівши засіб водою (1/4 скл. настоянки на 1 літр води). Нерозбавлена настоянка може викликати опік слизових оболонок.

Можна також додати до цієї основи водний настій календули або ромашки для посилення протизапальних властивостей засобу.

«Уют» №21-20.05.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *