Про що розкажуть таємні сигнали організму

сигнали організму
Про що розкажуть таємні сигнали організму

Існує кілька незвичайних симптомів, які можуть свідчити про наявність проблем серцево-судинної системи.

Проблеми із зором. Якщо у людини двоїться в очах, помутніла чіткість зору чи пропав зір на одному чи обох очах – потрібно негайно викликати швидку. Кожна із цих ознак може означати інсульт.

Дискомфорт у шлунку. Тиск у животі, не пов’язаний із рясною їжею, може вказувати на серцевий напад. Тим більше, якщо при цьому людина відчуває втому чи  задишку. Також варто звернутися до лікаря, якщо з’явився сильний дискомфорт в області шлунка чи нудота.

Набряклість ніг, супроводжувана важким диханням або болем у грудях, може означати тромбоз глибоких вен. Це може призвести до небезпечної для життя закупорки артерій, тому візит до лікаря необхідний.

Жовті повіки. Якщо повіки стали жовтіти або на них проступили жовті плями, це може свідчити про те, що холестерин перевищив межу норми. Необхідно здати аналізи і проконсультуватися з лікарем, щоб розробити заходи щодо запобігання серцевого нападу.

Запалення ясен. Це може здатися несподіваним, але бактерії, що викликають запалення порожнини рота, здатні вибірково вражати серцеві клапани, потрапивши у кров. Статистика однозначно стверджує: регулярні візити до стоматолога дійсно знижують ризик інфарктів.

Сині пальці. Якщо подушечки пальців рук або ніг (або кисті і стопи повністю), руки, мочки вух, губи чи щоки мають синюватий відтінок, варто звернутися до лікаря. Можлива причина – дефіцит кисню у крові, що, у свою чергу, може означати як серцеву недостатність, так і залізодефіцитну анемію.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *