Про способи боротьби з метеозалежністю

У міжсезоння погода особливо примхлива й мінлива. А найбільш страждають від цих змін метеозалежні люди. Їх організм відгукується на будь-які погодні коливання і реагує як на сильний вітер і вологість, так і коливання атмосферного тиску і зміни геомагнітного поля. Про способи боротьби з метеозалежністю розповість лікар вищої категорії Лариса Алексєєва.

способи боротьби з метеозалежністю

Так, фахівець розповіла, що зараз існує тільки симптоматичне лікування метеозалежності.

Лариса Алексєєва порадила метеочутливим людям при перепадах погоди «не виходити з дому і зайвий раз не ризикувати своїм здоров’ям, якщо відчуваєте погіршення стану».

– Якщо відчуваємо спазми голови, приймаємо спазмолітики, болять суглоби – застосовуємо звичне лікування, – додала лікар.

Лариса Алексєєва також порадила не навантажувати нервову систему й уникати джерел інформації, що викликають занепокоєння.

Лікар додала, що виділити конкретну групу найбільш метеочутливих людей неможливо, однак найважче перепади переживають літні люди.

– Передбачається, що метеочутливість може залежати від психоемоційного типу пацієнта, його конструкційних особливостей і, звичайно, основних захворювань, таких як цукровий діабет, гіпертонія, захворювання суглобів, вегето-судинна дистонія, спадковість, – зазначила фахівець.

 «Уют» №38-16.09.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *