Про сучасні методи видалення мигдалин

сучасні методи видалення мигдалин
Про сучасні методи видалення мигдалин

Розкажіть, будь-ласка, як зараз видаляють мигдалини дітям?
Ірина Медяник, по e-mail

Якщо на тлі хронічного тонзиліту в дитини спостерігається дуже сильне збільшення мигдаликів, є порушення ковтання і вже було кілька паратонзилярних абсцесів, а часті важкі загострення тонзиліту – звична справа, варто задуматися про видалення мигдалин. Прийняти рішення про операцію може тільки фахівець після вивчення історії хвороби, проведення обстежень і призначення додаткових аналізів.

До сучасних методів видалення відносять лазерне видалення і видалення коблатором. Не можна сказати, що видалення з використанням рідкого азоту або електрокоагуляції застаріли і не можуть використовуватися, але все ж у новіших варіантів є ряд переваг.

Використання сучасних методів видалення мигдалин зменшує ризик ускладнень, пов’язаних у першу чергу зі зменшенням кровотечі під час операції. У більшості випадків при застосуванні сучасних методів тонзилектомії операція проходить практично безкровно. Зменшується час проведення операції та тривалість післяопераційного періоду. Лазерний метод дозволяє виконати часткове видалення мигдаликів, що особливо важливо для дитячого віку.

Як і будь-який метод лікування, сучасні варіанти мають свої протипоказання: захворювання крові і цукровий діабет, онкопатології і гострі періоди інфекції, занадто ранній вік. Усі особливості може врахувати досвідчений фахівець і підібрати той спосіб видалення мигдалин, який найбільше підходить вашій дитині.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *