Про те, як стати у центрі уваги

як стати у центрі уваги
Про те, як стати у центрі уваги

«Погляд часу» №23-2019

Я знаю кілька бюджетних способів, як почуватися справжньою зіркою і привернути до себе всю увагу оточуючих.

Наприклад, коли ви гуляєте із собакою, дістаньте пакетик і приберіть. Запевняю, усі люди, які поруч, перестануть робити свої звичні справи та спостерігатимуть за вами. Пенсіонери схвально махатимуть головами, батьки ставитимуть вас у приклад дітям, двірники при кожній зустрічі бажатимуть вам гарного дня. І ця увага триматиметеся ще кілька кварталів, поки ви шукаєте смітник. І вранці ви не просто гуляєте із псом, а маєте власну червону доріжку.

Або, наприклад, їдете ви у переповненій маршрутці з собакою. Тримаєте на руках ваші 7 кілограм відповідальності і намагаєтесь не згоріти під нищівними поглядами інших людей, які дихають вам у потилицю і прицьмокують язиком. І тут ви збираєте всю силу волі і кажете: «Вибачте, що ми з собакою доставляємо вам незручності. Мені дуже прикро, але нам дуже треба було сісти саме у цей автобус». Магія діє майже одразу, всі починають посміхатися, казати, що «та нічого, ми вас розуміємо», хтось навіть поступиться місцем, інколи навіть кондукторка дозволить сісти на своє кондукторське місце. Готово! Ви – зірка.

Якщо ж у вас немає собаки, є простіший спосіб. Ідете у магазин із торбинками і відмовляєтесь від кульочків.

Для особливо продвинутих та ризикових – берете ще й лоточок на м’ясо. Знову ви – у центрі уваги. На вас дивитимуться у чергах, продавчиня у м’ясному відділі скаже: «І що, оце прям сюди класти м’ясо», і захоче ваш лоточок запхати у ще один пакетик. Ваші торбинки будуть красиво вирізнятися серед іншого товару, коли стоятимете у черзі на оплату. Потім на касі буде традиційне: «Охорона! Валєра, як оце його пробивати?» На що Валєра скаже: «Та це ж ці, еко» і буде ще довго вас впізнавати, коли заходите у магазин.

Ірина Іванівна

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *