Про застосування соди на городі

Харчова сода є копійчаним засобом, який може приносити чималу користь у саду і на городі, допомагаючи вирішувати численні проблеми.

Як застосовувати соду на городі

Для боротьби з борошнистою росою. Сода виступає прекрасною альтернативою дорогим фунгіцидам, допомагаючи справлятися з борошнистою росою на ягідних кущах. Для цього потрібно розвести 4 ст. л. соди в 10 л води й обробити цим складом уражені рослини. Дану процедуру рекомендується проводити раз на тиждень у вечірній час.

Боротьба з фітофторозом. Харчова сода допомагає успішно боротися з фітофторозом томатів. Рекомендується починати обприскувати томати розчином соди вже через кілька тижнів після висадки розсади у ґрунт. Обробку потрібно проводити раз на 7-10 днів. При такому підході можна уникнути появи фітофторозу на кущах томатів, а заодно поліпшити смакові якості дозріваючих плодів. Робочий розчин готують із розрахунку 3 ст. л. соди на 10 л води.

Боротьба з гусеницями на плодових деревах. Розчин соди є ефективним засобом у боротьбі з гусеницями на фруктових деревах. Для приготування засобу потрібно додати 5 ст. л. соди у 10 л води. При появі таких шкідників необхідно рясно обприскати розчином крону дерева, потім повторити процедуру через 3-4 дні.

«Уют» №16-15.04.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *