Пробіотики для краси і здоров’я

Пробіотики

Пробіотики – живі мікроорганізми, бактерії, які допомагають зберегти красу, здоров’я організму і баланс мікрофлори. Вони необхідні нам щоб регулювати вагу, звільняють від токсинів і шлаків, очищають шкіру і виробляють велику кількість вітамінів.


Продукти багаті на пробіотики

Кисломолочні продукти. А саме кефір і йогурт. Ці продукти багаті на пробіотики, тому якщо ти шукаєш шлях до здорової шкіри обличчя, тоді регулярно вживай натуральний йогурт або кефір. Кисломолочні продукти допомагають поліпшити травлення, підвищити імунітет, захистити організм від інфекцій. А головне, роблять шкіру чистою, вирівнюють тон, повертають здоровий колір обличчя.

Квашена капуста. Цей продукт багатий на молочнокислі бактерій, тобто, в них багато пробіотиків. У цьому продукті є корисні антиоксиданти лютеїн і зеаксантин, які благотворно впливають на стан шкіри. Але пам’ятай, не потрібно з’їдати цілу миску квашеної капусти, все повинно бути в міру. Інакше ризикуєш отримати зворотний ефект.

Яблучний оцет. Він корисний не тільки для здоров’я шкіри, але і для нормалізації рівня холестерину. Також яблучний оцет широко використовується при схудненні. Додай пару чайних ложок в салати, але без теплової обробки, інакше вона вб’є пробіотики.

Соєве “м’ясо”. Відмінна альтернатива м’ясу. Соєве “м’ясо”, продукт переробки соєвих бобів, містить 20 г білка на 100 г продукту. Тому, якщо ти відмовляєшся від тваринного м’яса, замінюй його соєвим.

Квас. Але пам’ятай, тільки натуральний квас, ніяких пляшечок або бочок. У квасі міститься велика кількість пробіотиків. Також, в складі домашнього квасу є солод і дріжджі, які борються із запаленнями, акне і висипаннями на шкірі обличчя.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *