Процедури, які не варто робити вагітній

Процедури, які не варто робити вагітній
Процедури, які не варто робити вагітній

Ці косметичні процедури не рекомендується робити вагітній жінці, щоб не завдати шкоди собі та своєму майбутньому малюкові.

Лазерні процедури. У процесі сеансу впливу піддаються всі клітини організму. Навіть мінімальне опромінення може негативно позначитися на розвитку малюка. Погано впливають лазерні процедури і на стан вагітної, через гормональної перебудови жінка може відчувати сильні больові відчуття і дискомфорт. Рекомендується проводити процедури лазерної апаратурою тільки після закінчення грудного вигодовування.

Відбілювання шкіри. Пігментні плями часто з’являються під час вагітності, але вибілювати їх за допомогою косметолога не можна. Це агресивний вид впливу на організм, не рекомендується під час виношування і годування груддю.

Ін’єкційна косметологія. Під час вагітності не варто проводити мезотерапію, збільшувати губи за допомогою гіалуронової кислоти або усувати зморшки ботоксом. Ця процедура заборонена під час виношування через підвищений ризик кровотечі.

Чистка обличчя. Коли ви чекаєте дитину, слід відмовитися і від такої звичної процедури, як механічна або ультразвукова чистка обличчя. Через гормональну перебудову реакція шкіри на цю агресивну процедуру може бути непередбачуваною.

Пілінг. Хімічний пілінг також заборонено робити через високі ризики побічних ефектів. Але можна зробити більш щадні молочний або гліколевий пілінги.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *