Прокидаєтесь серед ночі? Перевірте здоров’я

Прокидаєтесь серед ночі? Перевірте здоров’я

Багато хто прокидається в один і той же час щоночі, не надаючи цьому жодного значення. Але чи знаєте ви, що це може бути відлунням спроб Вищої Сили зв’язатися з вами?

У традиційній китайській медицині використовуються меридіани, на яких розташовані точки акупунктури і акупресури. Згідно з китайськими віруваннями, ці енергетичні меридіани пов’язані з годинною системою, яка поперемінно насичує енергією різні частини тіла.

Тому, якщо ви прокидаєтеся вночі в певні години, це означає, що ваше тіло сигналізує вам про конкретні фізичні й емоційні проблеми.

Проблеми зі сном між 21.00 і 23.00 – ознака стресу.

Пробудження між 23.00 і 1.00 – ознака емоційного розчарування

Згідно з традиційною китайською медициною, це час активності жовчного міхура. Якщо ви прокидаєтеся в ці години, можливо, це говорить про емоційне розчарування, тому вам допоможуть позитивні мантри і вправи на прощення.

Пробудження між 1.00 і 3.00 – ознака гніву

Цей енергетичний меридіан пов’язаний із печінкою. Пробудження в цей проміжок пов’язане з гнівом і надлишком енергії «ян». Щоб спокійно виспатися, пийте холодну воду і медитуйте.

Пробудження між 3.00 і 5.00 – ознака того, що до вас звертається Вища Сила

Цей часовий проміжок пов’язаний із легенями і почуттям смутку. Якщо ви прокидаєтеся у цей час, це може означати, що Вища Сила хоче направити вас до справжньої мети. Щоб знову заснути, використовуйте дихальні вправи і молитви.

Пробудження між 5.00 і 7.00 – ознака емоційних блоків

Цей проміжок часу енергетично пов’язаний із товстою кишкою. Якщо ви прокидаєтеся в цей час, імовірно, у вас виникли якісь емоційні блоки. Щоб заснути, потягніть м’язи чи сходіть до туалету.

 «УЮТ» №12-19.03.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *