Промовчіть, заради вашого ж блага…

Є речі, які розумні жінки не розповідатимуть іншим людям. Ні, це не особисті скелети в шафі, але це те, що допоможе вашій репутації та стосункам.

Промовчіть, заради вашого ж блага…
Ваші комплекси з приводу зовнішності

Покажіть жінку, яку абсолютно все влаштовує у своєму тілі. Навіть у найгарнішої знайдеться якась веснянка, зморшка або родимка, яку вона хотіла б прибрати. Мабуть, не існує такої жінки, яка б не хотіла в собі щось змінити. Але розумні жінки не акцентують увагу на своїх уявних недоліках. Вони підкреслюють свої сильні сторони.

Усі подробиці відносин

У понеділок ви щасливі, у вівторок «з вас уже вистачить», у середу «все складно», але пристрасний поцілунок та інтим у четвер довів, що все добре, і ось уже в п’ятницю ви знову закохані. Але коли ви розповідаєте всі ці подробиці своїм друзям, вони, зазвичай, зосереджуються лише на поганому, і тим самим ви принижуєте свої стосунки в особистому житті.

Той момент, коли ви «трохи погарячкували» під час розставання

Таке трапляється – ви це зрозуміли і вже пішли далі. Але не варто цим ділитися з іншими – це ніколи не буде на вашу користь.

Кількість чоловіків, з якими ви були у стосунках

Тут немає правильної відповіді, тому просто будьте дорослими людьми, змиріться, що у кожного з вас було своє минуле, і йдіть далі.

Що ви можете зробити краще

Не потрібно говорити іншим, що ви можете зробити щось краще, навіть якщо ви «просто хочете допомогти». Дозвольте людям самим постаратися – це буде ввічливо і гідно.

Скільки грошей ви заробляєте/витрачаєте

Гроші – це дуже складна тема, яка може викликати найрізноманітніші почуття: від тривоги і невпевненості в собі до ревнощів і осуду.

Ваша думка про його родину та друзів

Не потрібно ділитися з іншими своїми конфліктами і своїм негативним ставленням до тих, хто є важливим для вашого чоловіка. Якщо йому і доведеться робити вибір, швидше за все він буде не на вашу користь.

«Уют» №4-26.01.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *