Прополiс із молоком – iдеальна пара

Прополiс із молоком
Прополiс із молоком – iдеальна пара

Поєднання прополісу й молока дає особливий ефект: окрім того, що усуває застуду й легеневі захворювання, поліпшується загальне самопочуття, сон, зникає дратівливість і втома.

10 % настоянку прополісу краще купити в аптеці. Пляшки ємністю 25 мл вам вистачить надовго, а коштує вона лише декілька гривень.

Приймати засіб потрібно ввечері, перед сном, по 20 крапель у 100 мл гарячого молока. Вживати упродовж десяти днів щомісяця. Курс повторювати чотири-шість місяців.

Під час лікування у разі застуди у дітей позитивний ефект настає після прийому перших крапель настоянки прополісу. Дошкільнятам достатньо на ніч дати одну-дві краплі прополісу на 1/3 скл. гарячого молока.

При панкреатитові, гастриту, виразки шлунка, захворювань печінки приймайте настоянку за вказаною схемою упродовж шести місяців.

Прополіс із молоком знижує рівень холестерину у крові, гоїть екземи та інші шкірні захворювання, нормалізує менструальний цикл у жінок.

Суттєво впливає прополіс на стабілізацію психіки за стресів та перевтоми. Якщо ви приймаєте настоянку прополісу, то всі тривожні думки йдуть геть, і ви налаштовується на краще, а це завжди дуже важливо.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *