Простий спосіб вгамувати біль при артриті

Наші пращури успішно лікували артроз за допомогою засобів, які є в кожному будинку.

Простий спосіб вгамувати біль при артриті

Ниючий біль у суглобах – дуже неприємний стан, що відволікає від справ. Особливо неприємно, якщо біль виникає наприкінці робочого дня та заважає нормально відпочивати.

Іноді артрит (наукова назва цієї недуги) загострюється через переохолодження. І тоді неприємні відчуття можуть не проходити протягом кількох днів та ночей.

Найвірніший спосіб позбутися болю та симптомів артриту – змінити повністю свій спосіб життя, намагатися дотримуватися дієти (тільки відварені нежирні продукти і без солі).

Для людей, яким складно в одну мить змінити спосіб життя, може стати в нагоді інша порада – із галузі народної медицини. Наші предки лікували артроз за допомогою звичайного яблучного оцту. І дуже продуктивно.

Способи використання яблучного оцту при болю в суглобах

Ванни. Змішайте 1 скл. яблучного оцту з 6 скл. води і замочіть у рідині руки чи ноги, які болять. Якщо біль виник у такому місці, яке ніяк не занурите в тазик із водою, зробіть компрес.

Розтирання. Змішайте 2 ст. л. яблучного оцту та 1 ст. л. оливкової олії, ретельно перемішайте інгредієнти. Втирайте суміш у хворі суглоби. Якщо робити це щодня, то згодом біль може зовсім відступити.

Напій. Додати 3 ст. л. яблучного оцту в 300 г води чи будь-який фруктовий сік. Пийте напій 3 рази на день перед їдою.

«Уют» №41-13.10.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *