Проти запалення ясен – домашні засоби

Проти запалення ясен
Проти запалення ясен – домашні засоби

Хворі, набряклі ясна необхідно лікувати під керівництвом досвідченого стоматолога. Однак існують деякі домашні засоби, які можуть посилити ефективність лікування.

Якщо ви страждаєте від набряків, болючих запалень та інших подразнень ясен, то вам потрібно обов’язково відвідати стоматолога. Кваліфікований лікар розбереться у причинах цього нездужання і призначить лікування. Цілком можливо, що на початковому етапі ним будуть специфічні гігієнічні процедури на зразок професійного чищення зубних каменів, а згодом якісь інші методи. Але існують і домашні засоби, що дозволяють посилити ефективність даної терапії. Одним із них можна назвати олію гвоздики, якою лікують проблеми з ротовою порожниною протягом багатьох століть. Олія гвоздики володіє протизапальною дією, вона знижує набряклість ясен. Нарешті, ця олія є анальгетиком за своєю природою, вона ще й допоможе зменшити рівень болю. Олію гвоздики рекомендують наносити на хворі ясна і масажними рухами пальців втирати її.

Не забувайте про таку просту й ефективну річ як солона вода. При будь-яких захворюваннях порожнини рота краще полоскати водою з сіллю. Це нейтралізує рівень pH і позитивно впливає на запалені ясна за рахунок протизапального впливу. Хороший ефект у цьому питанні надає імбир, яким можна лікувати найрізноманітніші розлади, включаючи і проблеми з зубами. Імбир вважається потужним антиоксидантом, він ефективний проти набряків і запалень. Найбільший ефект дає паста на основі імбиру, яку краще наносити на запалені ясна.

У кінці нашого списку – харчова сода, яка також володіє антисептичною й антибактеріальною дією. Вона зменшує рівень запалень ясен. У воду додайте на кінчику чайної ложки соду, розмішайте і прополощіть рот. Можна також зробити вибір на користь лимонного соку, який має антимікробні компоненти, які вбивають бактерії, які призводять до інфекцій і набряків ясен.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *