Процес в’язання корисніший за комп’ютер

Процес в'язання корисніший за комп'ютер

Процес в’язання – це монотонне заняття може змінити на краще твоє життя. Адже навіть для молодих людей в’язати – це куди корисніше, ніж протирати штани перед комп’ютером.

У першу чергу слід пам’ятати, що за допомогою пальців рук людина здатна здійснювати тонкі і точні дії, неможливі для інших земних істот. І вчинення цих рухів неможливо без залучення великих зон мозку. У результаті чим більше людина задіює дрібну моторику, тим сильніше тренує мозок, що допомагає йому ясніше мислити. До того ж, прораховуючи візерунки і рухи, ми працюємо над розвитком власної креативності.

При в’язанні людина заспокоюється, її тиск знижується, пульс сповільнюється. У такі моменти тиск на серцево-судинну систему знижується, вона менше зношується. Людина по-справжньому відпочиває.

Приблизно через 20 хв. після початку в’язання у крові людини підвищується рівень ендорфіну – гормону щастя. А тому погані думки не затримаються в її голові.

У процесі в’язання корисні дії виконують і очі. Постійні рухи з боку в бік дозволяють очам залишатися вологими, що зберігає зір і знижує ризик захворювань на кшталт катаракти (особливо небезпечних у літньому віці).

Процес в’язання настільки корисний, що навіть чоловіки у віці починають освоювати таке мистецтво. І це абсолютно виправдано, адже стресів у житті представникам сильної статі точно вистачає.

«УЮТ» №16-16.04.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *