Пишні губи без уколів

Все нове – це здебільшого добре забуте старе. З цим висловлюванням згодна косметолог Ганна Турелкон. Вона поділилася трьома секретними способами збільшення обсягу губ. При цьому жоден з них не вимагає ні фінансових витрат, ні особливих зусиль для пошуку потрібних інгредієнтів.

Пишні губи без уколів

– Насправді всі ці способи знали ще наші бабусі. Однак з винаходом косметики та розвитком салонних процедур вони призабули. Для більшості жінок ці домашні процедури стануть чудовою альтернативою дорогим уколам у салонах краси, – каже Турелкон.

Масаж для збільшення губ. Робити його простіше простого, а головне, повторювати процедуру можна щодня. Чистою та сухою зубною щіткою середньої жорсткості обережно масажуйте губи до відчуття в них легкої пульсації та тепла. Після процедури змастіть губи гігієнічним бальзамом. Такий масаж корисний тим, що таким чином покращується кровопостачання губ. А значить, згодом вони і без додаткових зусиль здаватимуться пухлішими і яскравішими.

Пекучий перець. Підійде лише тим, хто готовий іти на жертви заради краси. Один гіркий червоний перець подрібніть разом із насінням, потім залийте окропом. Дайте складу охолонути, а потім їм можна акуратно мазати губи. Припухлість з’явиться відразу, проте варто враховувати і той факт, що вони будуть свербіти.

Імбирна маска. Для збільшення губ можна використати і свіжий імбир. Для цього треба трохи пожувати корінь рослини, потім нанести масу на губи та подвигувати ними активно. Через 2-3 хв. кашку з імбиру викинути, а губи змастити бальзамом.

«Уют» №33-11.08.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *