Рамка для дзеркала своїми руками

Рамка для дзеркала своїми руками
Рамка для дзеркала своїми руками

Багато хто після відпочинку на морі привозять додому черепашки і морські камінці. Найчастіше вони без діла лежать вдома, займаючи місце, але викинути їх шкода – адже це спогад про радісний час, який ми провели на морі. Але якщо проявити трохи фантазії, ці черепашки можна використовувати для декорування рами дзеркала, що відслужило своє. І чим різноманітнішим буде матеріал для прикраси, тим оригінальнішим вийде результат. Якщо черепашок немає, можна використовувати різнокольорові намистини або гудзики різного розміру, штучні квіти або бісер, пісок або пайетки. Все, що підкаже ваша фантазія.

Вам знадобиться: дзеркало в рамці; клей «Момент-кристал»; безбарвний лак (за бажанням); черепашки, намистини, гудзики і т. п.

Стануть в нагоді мушлі, гудзики і бісер.

Очистіть раму і ретельно протріть її спиртом або горілкою. На невелику ділянку рами нанесіть клей і максимально щільно обклейте його черепашками або намистинами, чергуючи великі і дрібні. Кожну притисніть і потримайте кілька секунд, щоб вона краще приклеїлася. Найбільші клейте в останню чергу.

Коли оклеите всю раму, дайте їй підсохнути протягом декількох годин, а краще – добу.

Якщо десь утворилися патьоки клею, акуратно видаліть їх. При бажанні готову раму можна покрити безбарвним лаком.

Декороване дзеркало по-новому заграє на стіні!

 

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *