Ранні симптоми пневмонії

Мокрий кашель. Вважається, що кашель із виділенням мокроти – продуктивний. Ця ознака є механізмом захисту від вірусу. Виділення мокротиння допомагає впоратися з хворобою. Але якщо такий кашель не припиняється і не дає відчуття полегшення, то варто перевірити легені на наявність пневмонії.

Мокрий кашель при пневмонії

Прискорення серцевого ритму. Такі збої роботи серця ніколи не з’являються без причини. Якщо ваш пульс зашкалює за 100 ударів на хвилину, то варто негайно звернутися до лікаря.

Біль у грудях. Коли інфекція атакує легені, то однією з яскраво виражених ознак може стати саме біль у грудях. Він свідчить про можливий початок запалення. Такий біль найсильніше проявляється під час нападу кашлю або після нього. Якщо він виникає часто і довго не проходить – зверніться за допомогою до медиків.

Підвищена температура тіла. Невелика температура – 37,2-37,5 може сигналізувати про те, що в організмі відбувається запальний процес. І якщо така температура з’являється після звичайної застуди і немає інших ознак – це може бути сигналом про розвиток пневмонії.

Виділення мокротиння з кров’ю. Це найнебезпечніший симптом і досить навіть декількох крапель крові, щоб запідозрити серйозні проблеми з легенями. Якщо з кашлем виходить мокрота, яка має червоний або іржавий відтінок – негайно йдіть до лікаря.

«Уют» №9-25.02.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *