Реальні способи економити пальне

Реальні способи економити пальне

Плавний і методичний рух. Сильний вплив на витрату палива має манера їзди водія. Різкі і часті прискорення, а також постійний режим «газ у підлогу» можуть вивести фактичні витрати далеко за рамки того, що заявлено виробником. Щоб заощадити, необхідні плавні розгони з перемиканнями на оптимальних оборотах. Причому на автоматичних трансмісіях усе працює за аналогічним принципом. Якщо плавно і не сильно тиснути на газ, «автомат» буде перемикатися на наступну передачу раніше і на більш низьких оборотах. Якщо мова йде про рух по трасі, оптимальна витрата буде при крейсерській швидкості від 80 до 110 км/год. залежно від моделі авто.

Своєчасне обслуговування автомобіля. Хороший технічний стан автомобіля, відмінна робота всіх систем збережуть не лише пальне, але й нерви водія. Неможливо домогтися мінімальної витрати пального при наявності несправності. Щоб «апетит» машини тішив, слід своєчасно змінювати повітряний і паливний фільтр, стежити за станом свічок запалювання, системою запалювання у цілому.

Заправка на перевірених АЗС. Однією з причин перевитрати є заправка неякісним паливом. Проводили тести, які однозначно показали, що використання низькооктанового пального, навіть при його меншій вартості, у результаті призводить до переплати через збільшення витрат. На хорошому бензині/дизелі двигун видає свою повну потужність, система запалювання працює коректно, тому не доводиться сильно тиснути на газ при розгоні, що, як ми вже знаємо, відразу позначається на витраті.

«Уют» №11-11.03.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *