Реанімуємо перці

Перець – досить примхлива рослина. Як тільки пасльоновому перестає вистачати азоту, він загальмовується в рості і починає в’янути. Щоб повернути культуру до життя, важливо внести добрива, що містять цей хімічний елемент.

Підживлюємо перець

Перший варіант – нашатирний спирт. Він швидко «реанімує» перець за рахунок високої концентрації азоту, а також відлякує від посадок шкідливих комах.

Для приготування підгодівлі вам знадобляться 10 % нашатирний спирт і вода. На 10 л рідини потрібна всього 1 ст. л. нашатирю. Перемішайте інгредієнти і полийте грядки.

Через 5 днів культура пожвавиться, на ній з’являться нові листочки.

Другий варіант – настій на основі бур’янових трав. Щоб приготувати його, потрібно виполоти кропиву чи кульбабу. У хід підуть як листя, так і коріння рослин.

Покладіть бур’яни у відро. Потім додайте хлібні кірки, розділені на кілька невеликих шматків. Залийте інгредієнти водою і накрийте кришкою. Необхідно щодня перемішувати «бодягу» дерев’яною палицею. Настоюватися подібний засіб має приблизно 2 тижні.

Після закінчення потрібного часу розведіть отриманий розчин водою. Пропорції мають бути наступними – 1 : 10. Після цього залишається лише полити коріння посадок.

 «Уют» №27-1.07.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *