Рецепти щастя

Рецепти щастя
Рецепти щастя

Завжди застеляйте ліжко. Це не менш важлива звичка, ніж навичка чистити зуби вранці, а якщо ліжко застелене, то мимоволі заодно і приберете у кімнаті.

Почуття дому – це почуття спокою і вашої гармонії з тим місцем, де його відчуваєш. Тому завжди вдома підтримуйте лад. Безлад створює дискомфорт, навіть стрес, а лад дає притулок від нього. Адже це так просто. Кожен раз повертайте речі на своє місце, коли залишаєте кімнату. Це не займе багато часу, не більше 3-5 хв.

Надавайте дрібні послуги, не чекаючи нічого взамін. Прості прояви доброти спонтанні і подібні рефлексу. Коли ви допомагаєте, надаєте якісь навіть маленькі послуги, ви робите це не з обов’язку. Це повинно виходити з глибини нашого серця і служити проявом істинного щастя. Винесіть сміття хворій сусідці – просто так. Застеліть ліжко замість дитини, не розраховуючи на будь-яку вдячність. Але якщо почати вести рахунок добрих справ, ефект втрачається.

Телефонуйте частіше своїм знайомим, родичам. Це можна зробити будь-коли: під час прибирання будинку чи під час прогулянки. Навіть якщо не хочеться йти на контакт з якихось причин або думаєте, що вам нема чого сказати, – все одно телефонуйте. Спілкування з близькими змушує нас відчувати себе краще. Кожна людина має потребу в увазі, турботі і хочеться бути потрібним.

Думайте про піднесене. Незалежно від духовних переконань, зв’язок із вищими силами сприяє набуттю щастя. Ми у цьому світі не одні – над нами є вищі сили, і в скрутну хвилину, коли виникають труднощі, вони навіть поспішають нам на допомогу. Зупиніться на якусь мить і усвідомте, що ви є частиною величезного Всесвіту, і тоді, можливо, будь-яка дрібниця перестане вас дратувати. Або просто почитайте цікаву книгу.

Обов’язкове фізичне навантаження. Вранці 10 хв. гімнастики не тільки корисні для вашого здоров’я, але і сприяють виділенню гормону щастя – ендорфіну.

Заведіть домашню тваринку. Ніщо і ніхто так не знімає стрес, як спілкування з чотириногим другом. Вони завжди нас чекають, вони завжди нам раді і набагато краще людей здатні відчувати ваш настрій.

Заведіть щоденник хороших подій. Це так просто. Перед сном запишіть у нього один щасливий момент за минулий день, адже протягом дня відбувається щось хороше, а пауза для роздумів про приємні події сприяє гарному настрою. І якщо вам почне здаватися, що життя похмуре і нудне, – всі найкращі спогади з’являться у вас під рукою, і тоді стане набагато легше. І це теж щастя.

Від домашньої рутини допоможе медитація. Посуд сам не вимиється, тому ви мусите це зробити. Навчіться отримувати задоволення навіть від неприємних побутових обов’язків, тільки цей процес розглядайте як медитацію – відчуйте заспокійливе тепло від води. Якщо не хочете медитувати, тоді включіть приємну музику і відчувайте задоволення від процесу.

Візьміть собі за звичку дякувати за все. Подяка робить людину щасливішою, причому не тільки того, кому вона адресована, а й того, хто говорить. Дякуйте за все, що з вами відбувається: за хороший день, роботу, друзів. Таке ставлення до життя дуже допомагає триматися тільки на світлій дорозі та не потрапляти на чорну. І це теж щастя!

Живіть і цінуйте кожен день. Потрібно уміти сміятися над собою, над проблемами, піклуватися про близьких, радіти їхнім успіхам і бути вдячним за все!

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *