Речі для немовлят, які дійсно потрібно купити

речі для немовлят

Багато речей для сина Сашка дісталися нам із дітей родичів, але в період вагітності я не втрималася і скуповувала всі ці мімімішні штучки для синочка.

Купувала і в дитячих магазинах, і на Інтернет-сервісах (це, до речі, дуже зручно), але в більшість із них Алекс не був одягнений жодного разу. Спочатку вони були завеликі для сина, а потім раз – і він уже не влазив в улюблені мною костюмчики. Нещодавно «запхала» його в один такий (ну дуже вже класний!), зробила фото на пам’ять і сховала в корзину, де зберігаються речі, яких уже не треба. Та ж історія в нас із весняною курточкою і комбінезоном. Тому майбутнім матусям раджу не робити моїх помилок і купувати одяг за віком, по сезону і в разі потреби.

 

Речі для новонароджених

Вам знадобиться 3-4 сорочечки/повзунки і змінний одяг на наступний день (поки цей буде сохнути).

Шапочки. У нас їх було дуже багато. Але Сашко не любить шапок. Тому одягали її тільки після купання і знімали за півгодини. Може, і ваш малюк не любитиме шапочки, тож не купуйте відразу багато.

Рукавички-захист. Ми користувалися ними місяць. Вони швидко не вимазуються і багато їх також не потрібно (3-4 пари).

 

Речі для дітей від 2 місяців

Купую їх за необхідності: виріс із тих, купую нові. Багато не скуповую (життя навчило).

 

Сезонні речі

Не купуйте взимку одяг на весну/осінь, а літом – на зиму (особливо це стосується дуже маленьких діток). Вони ростуть, як на дріжджах! Ми так купили взимку курточку на теплу весну, то коли прийшла пора її одягнути, не смогли запхали рук у рукава.

Що дійсно треба, то це пелюшки (льняні, байкові й памперсні). Багато треба!

Мар’яна, по e-mail

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber