Речі, які не можна носити чоловікам після 30 років

після 30 років

Коли ви стаєте старше, і перша цифра у віці змінюється з 2 на 3, гардероб повинен змінитися разом з вами. Позаду кураж студентських років і перші невпевнені кроки вгору по кар’єрних сходах. Ви стаєте досвідченіше, впевненіше в собі, успішніше і доросліше. Речі, які добре виглядали раніше, зараз будуть виглядати просто безглуздо. Можете розвести багаття з цих 14 речей, і сміливо крокувати в четвертий десяток років вашого життя. Період, в якому ви будете виглядати краще, ніж до або після нього.

Прикраси. Браслети з дерева можна лише якщо ви серфер, а хрест божий розміром з кулак – якщо ви батюшка. Завжди доречні чоловічі аксесуари – годинник і обручка. Чоловічі прикраси повинні бути лаконічними, висококласними і зробленими з чогось, що не плаває.

Дешеві спортивні годинники. Саме вони повинні покинути ваш щоденний образ після прикрас. Їх універсальність і спортивність залишаються в минулому разом зі словами «універсальність» і «спортивність». В даному випадку, вони дозволяють виглядати більш «спортивним» і в той же час підкреслюють дистанцію, що відокремлює вас від цього спорту.

Ланцюжок для гаманця. Це досить велика рідкість в наші дні, але є деякі чоловіки, які продовжують носити цей безглуздий аксесуар з далекого минулого. Єдину свою мету – запобігти крадіжці гаманця – вони виконують гірше нікуди. До того ж у віці, коли чоловік повинен бути охайним і підтягнутим, немає нічого більш дивного, ніж тоненький ланцюжок, що з’єднує ваше стегно і сідницю.

Універсальні чорні туфлі з квадратним носом. Куплені на випускний у школі і такі, що не втратили актуальності в інституті, а потім на співбесідах, в 30 років такі туфлі допоможуть лише відстояти в черзі за посібником з безробіття. На цьому їх шлях закінчений і все. Запам’ятайте – закруглений носок туфель, зроблених з хорошої шкіри, буде виглядати доречно найближчі тридцять років.

Пляжні шорти та в’єтнамки. Якщо ви рятувальник у басейні спортклубу або в Гідропарку, можете пропустити цей розділ. В інших випадках пам’ятайте, що носити цей ансамбль у місті неприпустимо і крапка. І ще пам’ятайте, що чоловічі ноги, як правило, виглядають не так привабливо, як жіночі.

Спортивні шкарпетки. Ці відмінні в носінні і пранні шкарпетки призначені для занять спортом. І тому їх життєвий цикл вище, ніж у звичайних. Вас ніхто не хотів обманювати, просто синтетика більш практична, ніж бавовна. Хороша новина – їх не потрібно викидати і можна носити з кросівками. Погана – вони не підходять під туфлі. І навіть чорні шкарпетки під чорні туфлі.

Скейтерські кросівки. Я б сказав, що від них потрібно було позбутися, щойно стукнуло 25. Але пам’ятаю, скільки зусиль коштувало було їх дістати, і як це було круто. Але прийшов час більш урбанізованою взуття: Nike, NB, Reebok, Common Projects, Feeling Pieces, а також снікерси від класиків Santoni і Zegna доречно замінять венси та оніли. Тридцятирічний чоловік в скейтерських кросівках створює собі якийсь «доісторичний» образ, як ніби людина відсутня останні десять – двадцять років, і тепер повернулась із небуття, прихопивши звідти давно забуте взуття.

Майка. Отже, все, що вам потрібно знати про майку: 1. В англійському сленгу майка називається Wife Beater («Чоловік, який б’є дружину» в дослівному перекладі). 2. В російському сленгу «алкоголічка». Історія цих назв – тема окремої статті, але думаю сенс зрозумілий. Ви можете спати в ній, або непомітно надягати під сорочку. Це два єдино правильних варіанти.

Худі і реглани. Вони вічні. На цьому переваги закінчуються. Зберігайте їх як спогад – подалі від очей. Їх синтетичний склад вже не відповідає вашому віку. А лого розміром з людську голову з відбивачем вже більше не знайде софіти в клубі. Так що відпустіть, просто відпустіть їх.

Штучно зістарені джинси. Джинси хороші тим, що дозволяють не думати, що одягати. Ви просто надягаєте. Є таке поняття, як зайва повсякденність в одязі. Намагайтеся її уникати. І відмінним прикладом такої повсякденності служать штучно зістарені джинси, незалежно від того, витерті вони на колінах, порвані на ікрі або просто усі в різноманітних дірках. Виберіть собі пару хороших джинсів, що не виглядають так, ніби потрапили під кукурудзяний комбайн. Однотонні джинси будуть зістарюватись самі, і зроблять це красиво. Прямо як ви.

Оверсайз речі. Деякі речі не будуть виглядати на вас добре, як би ви не переконували себе. «Я буду носити цей гольф з розтягнутими рукавами під піджак, і цього ніхто не помітить», – думаєте ви. Помітять. До тридцяти років ви повинні зрозуміти, речі яких брендів сідають на вас добре, а які погано. Таке розуміння – відмінна підмога у прийнятті правильних рішень щодо покупок.  Якщо у вас хороша робота, то ви просто змушені виглядати трохи ошатніше, ніж є насправді.

Всі речі, про які ви думаєте, що вони «прикольні». Футболки з принтами, шкарпетки з дивними малюнками, краватки з мультиплікаційними персонажами – таким речам немає місця в житті чоловіка за 30. Наскільки б іронічними вони вам не здавалися. Це стосується і дрібних деталей. На прикладі шкарпеток: зупиніть свій вибір на носках м’яких пастельних тонів, на відтінках коричневого, синього або сірого. Не надягайте шкарпетки, подаровані на Новий Рік, «прикольними» друзями.

Спортивний одяг. Спортивний одяг відмінно підходить для випадків, коли ви займаєтеся в спорт-клубі або займаєтеся цілком протилежним – валяєтеся вдома на дивані. Але коли ви виходите з дому і спілкуєтеся з людьми одягненим в безбарвний, мішкуватий одяг – це виглядає так, ніби ви змирилися з безнадією існування на дивані і вже не чекаєте подарунків долі.

Погані головні убори. Гірше завеликих шапок з помпонами може бути тільки шапка-вушанка або шапка з хутра. Залишимо перші хлопцям до 23, а другі далекій півночі, де без них не вижити. Звичайні класичні вовняні шапки без написів і логотипів будуть виглядати акуратно і доречно. Ще є кепі і вони не для 60-річних.

І пам’ятайте, що життя – прекрасна штука, тому приділіть увагу своєму одягу, навіть якщо ви просто збираєтеся до магазину.

Костянтин Дегтярьов.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.