Рідке мило з обмилків

Як зробити домашнє рідке мило з обмилків своїми руками у звичайних домашніх умовах?

Рідке мило з обмилків

Обмилки різного кольорового мила раніше швачки використовували на тканині для малювання деталей для розкрою того чи іншого одягу. Зараз для цих цілей можна купити спеціальну крейду. Також можна використовувати обмилки замість прального порошку, якщо натерти їх на тертці чи просто дрібно нарізати, коли вони вже добре підсохли. Можна так робити і далі, а можна складати обмилки в баночку, щоб зробити потім із них чудове домашнє рідке мило швидко і просто.

Для створення рідкого мила в домашніх умовах з обмилків потрібно зібрати хоча б півбаночки таких шматочків, потім натерти їх на дрібній тертці. У старий використаний флакон для рідкого мила з дозатором слід налити трохи лимонного соку, потім ковпачок гліцерину. Тепер можна у цей флакон засипати натерті на тертці обмилки мила і залити їх гарячою водою. Така пляшка чи флакон повинні настоюватися 2-3 дні до повного розчинення мила у воді. А вже через пару днів домашнє рідке мило готове до застосування, тільки потрібно струснути флакон перед застосуванням.

Обмилки до води потрібно брати з розрахунку 1 : 2 (3), тобто, на 1 частину обмилки потрібно 2 (3) частини гарячої води. Але вже, зробивши самостійно домашнє мило з обмилків хоча б 1 раз, ви, напевно, будете знати точне дозування, яке підходить саме вам за консистенцією.

 «Погляд часу» №44-28.10.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *