Римма Зюбіна знає секрет щасливого шлюбу

Римма Зюбіна
Римма Зюбіна знає секрет щасливого шлюбу

Українська актриса, зірка стрічок «Гніздо горлиці» і «Межа» Римма Зюбіна розповіла про найпотаємніше: про мрії, про те, як зародилася їхня любов із чоловіком, відомим режисером і керівником театру імені І. Франка Станіславом Мойсеєвим, про роботу.

– Я завжди мріяла про кар’єру актриси, знала Мойсеєва з підліткового віку. Коли я була на другому курсі, нарешті в Ужгороді добудували величезний театр. І в Закарпатський обласний музично-драматичний театр запросили нового головного режисера – Станіслава Мойсеєва, якому було тоді 28 років. Він був наймолодшим у Радянському Союзі головним режисером, – розповідає Римма.

Актриса поділилася, що тоді й подумати не могла, що перед нею – майбутній чоловік. Та й почуттів у Римми, за її словами, до режисера, як до чоловіка з самого початку не було.

Трохи пізніше Мойсеєв запросив Зюбіну зіграти в його п’єсі «Хочу зніматися в кіно».

– Спочатку я його боялася так, що мені на репетиціях не вистачало повітря. Пам’ятаю, у мене прем’єра «Хочу зніматися в кіно», а в Мойсеєва погано зі здоров’ям, передінфарктний стан. І це в 31 рік! Він навіть не прийшов на генеральний прогін спектаклю. Це мій дебют. Нікому сказати щось важливе, професійне перед показом. У мене все в тумані. Приходжу додому й кажу: «Мамо, ти розумієш, він так сильно захворів, його навіть не буде! Я так боюся, жах!» Почала плакати: «Мамо, ти розумієш… » І мама тоді питає: «Риммочко, ти що, закохалася в нього?» Це моя мама відчула, мама, з якою ми ніколи не говорили на такі теми», – зізналася артистка.

Через деякий час Зюбіна та Мойсеєв зустрілися за чаєм у Києві. І тоді між ними спалахнув роман.

Разом із чоловіком актриса вже 20 років. Зюбіна поділилася думками щодо того, у чому секрет щасливого й довгого шлюбу.

– Щоб зберегти шлюб, вважаю, треба обов’язково разом розвиватися. Якщо хтось один росте, а інший ні, це все може зруйнувати. Усе змінюється, і кожна пара повинна розуміти, що це природний стан. Любов переходить у взаємну повагу, в інші відносини. Коли ти можеш сказати, що це твоя рідна людина, мабуть, це найважливіше, – зізналася зірка.

Римма Зюбіна

Римма Зюбіна народилася в Ужгороді на Закарпатті. З трьох до семи років проживала в Угорщині, тому що батько був військовим. Саме в Угорщині, побачивши виставу «Попелюшка», де головну роль виконувала її сестра, народилася дитяча мрія стати актрисою.

З дитинства займалася балетом, навчалася в музичній школі, а також брала участь у дитячому театрі «Ровесник», театрі-студії при Закарпатському драмтеатрі, там же з 17-ти років грала в спектаклях у масових сценах. З червоним дипломом закінчила Ужгородське культурно-просвітницьке училище, після чого була запрошена в кілька театрів на роботу, однак вона вибрала Київський національний університет культури і мистецтв. Після року навчання повернулася в Ужгород і влаштувалася на роботу в місцевий драмтеатр.

Але через якийсь час знову переїхала до Києва, де працювала відразу в декількох театрах: у професійному театрі-студії Камерної п’єси, у ТЮГу, у Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра, у театрі «Золоті ворота» та в театрі «Сузір’я». У 1992 р відбувся її дебют на телебаченні у фільмі «Про шалене кохання, снайпера і космонавта».

У 1994 р. Римма закінчила Київський національний університет культури і мистецтв, тоді ж почала працювати в театрі «Браво».

У 1998 р. у Римми Зюбіної і Станіслава Мойсеєва народився син Данило.

З 1997 актриса почала працювати в трупі Київського академічного Молодого театру. Брала участь у міжнародних театральних фестивалях. Стала засновником фестивалю дитячого кіно «ФільмФестБук» у таборі «Артек-Буковель» у 2016 та 2017 рр.

З 2016 р. знялася в фільмі «Гніздо горлиці». Картина стала тріумфатором премії «Золота Дзиґа», де отримала шість статуеток, зокрема Римма Зюбіна була удостоєна звання «Краща актриса».

Римма Зюбіна – лауреат численних театральних премій, зокрема дворазовий володар премії «Київська пектораль», а також кількох міжнародних нагород.

У фільмі «Гніздо горлиці» актриса зіграла психологічно складну роль.

Римма Зюбіна

– Роль Дарини в цьому фільмі була для мене дуже цікавою, особливо тому, що героїня зовсім не схожа на мене. Я створила іншу жінку за психотипом, за темпераментом, по відношенню до себе. У той же час я грала ті ситуації, які сама пережила: нерозуміння, зраду, крах ілюзій, розбиті надії, самотність. Одна юна дівчина колись так відгукнулася про цю роль: «Ви зіграли українську жінку, яка, зчепивши зуби, взявши себе в руки, іде й робить. Вона не має права на депресію!» А мій друг, грузинський театральний режисер Автанділ Варсімашвіллі сказав: «Риммо, ти зіграла грузинську жінку». Нагороди на Міжнародних кінофестивалях говорять про те, що моя Дарина близька й зрозуміла не тільки українському глядачеві. Чим більше ми будемо говорити про проблеми, підривати їх, а не просто шепотітися на кухні, тим швидше звільнимося від них.

– Моя улюблена цитата з вистави Second-love: «Ти боїшся любові. Люди завжди боялися того, чого не вміють. Нам усім здається, что попереду щось буде, ми щось встигнемо, але попереду тільки втома і старість. Можливо, більш-менш забезпечені. І виграє в цьому житті тільки той, хто наважиться переступити через це й почати жити. А той, хто не зможе, той повинен втратити все: і роботу, і кохання», – зізналася актриса.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *