Ріпчаста цибуля проти грибка нігтів

Існує безліч народних рецептів лікування грибка нігтів за допомогою цибулі. Наприклад, можна просто почистити одну цибулину, вичавити з неї сік і обробити ним уражені нігті. Зазвичай процедуру проводять на ніч, оскільки засіб не потрібно змивати. Зробити це можна вже вранці.

Ріпчаста цибуля проти грибка нігтів

Очищену головку ріпчастої цибулі можна натерти на тертці. У результаті вийде кашка, з якої роблять компрес на ноги. З ним потрібно проспати до ранку, а потім помитися з милом, щоб усунути неприємний запах.

Існує тривалий, ефективний спосіб лікування, для якого знадобиться порошок мідного купоросу. Це небезпечний компонент, а тому використовувати його необхідно дуже акуратно, не зачіпаючи шкірні покриви. Терапія відбувається наступним чином: 1 ст. л. купоросу розводять у склянці води, ретельно перемішують. Протягом десяти днів потрібно змочувати в рідині вату, і вечорами обробляти нею нігті. Через 10 днів необхідно почати щовечора розпарювати ноги у ванні, після чого накладати на них компрес із кашки.

Оброблені ноги замотують бинтами, поверх надягають шкарпетки. У такому стані потрібно піти спати. Компрес повинен залишатися на ногах протягом 12 годин.

З ранку нігті і шкіра стануть дуже м’якими. Це дозволить зрізати розм’якшені та відсталі частки. Ванни після курсу мідного купоросу роблять таким же терміном, ще 10 діб. Після цього можна просто регулярно парити ноги. Коли почнуть з’являтися здорові нігтьові пластини, краще ще полікуватися за допомогою цибулі протягом 2 тижнів.

«Уют» №22-26.05.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *