«Роман» у СМС

Дівчина розповіла історію, яка сталася з нею і з її хлопцем.

Коли вони почали зустрічатися, молодий чоловік постійно зависав у телефоні, відповідаючи на безперервний потік повідомлень. Іноді хлопець піднімав голову, щоб щось розповісти коханій, після чого знову відволікався на смартфон.

Така поведінка змусила подругу подумати, що бойфренд їй зраджує. Підозри посилилися, коли вона випадково прочитала, що його співрозмовник підписаний як Babe («Малятко»). Спочатку рівнивиця зібрала всі сили, щоб не думати про суперницю, і переконувала себе, що їй здалося. Однак через тиждень історія повторилася.

«Він дуже радів, коли йому приходили ці повідомлення, широко посміхався…»

Тоді дівчина не витримала і взяла потайки телефон коханого, щоб прочитати листування. У тексті героїня історії побачила, як хлопець зізнається співрозмовниці в коханні, і це стало останньою крапкою. Дівчина повідомила молодому чоловіку, що між ними все скінчено.

«Я була впевнена, що мене обманюють».

Утім, реакція дівчини розсмішила бойфренда. Він розповів подрузі, що листувався зі своєю бабусею на ім’я Бейбрут, або скорочено Babe («Малятко»). Нещодавно старенька отримала в подарунок свій перший смартфон, який активно освоює.

Бабуся за смартфоном

Онук навчив бабусю писати повідомлення і був радий, що тепер може спілкуватися з нею цілодобово.

«Ніколи не відчувала себе так ніяково», – сказала дівчина.

Щоб довести свої слова, хлопець познайомив бабусю зі своєю недовірливою подругою.

До речі, тепер вони близькі подруги.

 «УЮТ» №5-28.01.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *