Російський народ повинен нести відповідальність за війну

РОСІЙСЬКИЙ НАРОД як «КОЛЕКТИВНИЙ ПУТІН» повинен нести відповідальність за ВІЙНУ.

Російський народ повинен нести відповідальність за війну

Кожного дня читаємо від знаних чи менш відомих міжнародних політиків, бізнесменів чи спортсменів мантру про те, що: путін і політики винні, а російський народ – ні?! Водночас, підтримка та участь у різноманітних заходах росіян різного статусу і віку на підтримку «спецоперації путіна по ЗНИЩЕННЮ УКРАЇНЦІВ та УКРАЇНИ» просто вражає.

Для обґрунтування КОЛЕКТИВНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ росіян за війну наведу деякі цифри. На 1 січня 2022 року населення росії складало 145 млн 478 тис. 97 мешканців. За оцінками експертів за кордоном мешкає щонаймеше 25 млн осіб, які пов’язані мовою, історією, релігією та родинними зв’язками з росією.

Тож маємо близько 170 млн осіб, які можемо ідентифікувати із путінською росією, яка в свою чергу щоденно на ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ вбиває військових, цивільних, жінок, дітей… за те, що вони ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ.

Тепер уявіть собі ситуацію, коли «ХОРОШІ РОСІЯНИ, які ПРОТИ ВІЙНИ» розпочали б реально діяти. Для прикладу, бодай 1 ВІДСОТОК із них вийшов би на мирні акції ПРОТЕСТУ ПРОТИ ВІЙНИ. Це б означало, на практиці, що на вулиці міст росії та світу вийшов би МІЛЬЙОН 700 ТИСЯЧ ЛЮДЕЙ!

Переконаний, що за таких обставин зупинити ВІЙНУ можна було б набагато легше й швидше! Це можна було б зробити навіть, якби 0,1 ВІДСОТКА росіян, тобто 170 ТИСЯЧ людей активно і публічно боролися за МИР! Нині ж маємо КІЛЬКА ТИСЯЧ росіян, які виходять на пікети, пишуть звернення чи у своїх інтерв’ю виступають проти політики ВІЙНИ.

Це при тому, що значна частина цих «хороших росіян» борються проти путінської війни з території Ізраїлю, США чи України. І на хвилиночку ще раз про цифри: ЧИСЛО ЇХ точно не ЛЕГІОН, а близько 0,001 від усієї чисельності спільноти, яку називають РОСІЯНИ?! Тож переконаний, що нині вкрай важливо зупинити поділ на злочинця путіна та його оточення й невинний російський народ.

Ми кажемо ПУТІН – розуміємо ВІЙНА; ми говоримо про ВІЙНУ – маємо на увазі РОСІЙСЬКИЙ НАРОД!

Саме тому САНКЦІЙНА ПОЛІТИКА світу повинна бути максимально розширена до ВСІХ РОСІЯН, окрім тих, хто ПУБЛІЧНО засуджує ВІЙНУ!

Микола Томенко

«Погляд часу» №34-18.08.2022

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *