Роздуми… Історію не змінити

Зруйнований Маріуполь
Зруйнований Маріуполь

(Обов’язково набратися хоробрості, терпіння прочитати і подумати)

Брати і сестри, християни росіяни (московіти), так звані колаборанти (гниди, зрадники України), звертаюся до вас із надією і бажаю почути вашу думку на вислови відомих людей і геніїв росії та світу.

На даний час у країні йде жорстока, безглузда, бездумна, безпідставна, братовбивча, нікому не потрібна війна, яку українцям нав’язала росія в ХХІ ст. І частина росіян, а також колаборантів в Україні, своєю байдужістю дозволяють і підтримують вбивство стариків і дітей, безвинних людей, руйнувати її економіку і житлові будинки, культурні цінності, дитячі садочки міст і сіл, школи, музеї, знищувати природу, а також дозволяють гинути на нашій землі своїм дітям, котрі ще не пожили на цьому світі.

Який страх змушує це робити? Хто задурив вас безглуздими заявами, що хтось ображає російськомовне населення, що Україну наповнили і заселили націоналісти – майже людожери, бандерівці, що українська промисловість дієздатна за короткий термін налагодити випуск ракет, що в Україні багато біолабораторій і все це направлено проти росії. Це нонсенс. Країна, котра в 1994 році весь свій ядерний потенціал віддала росії (московії) з умовою захисту її, а сьогодні ви цими ракетами знищуєте наші міста разом із мирним населенням та інфраструктурою, прикриваючись спецоперацією. Жах! Що за дикість, тупість, дебілізм, кощунство?

Ті звірства і знущання над українцями, а також «руській мір» показують моральну і психічну здичавілість росії, котра з початку виникнення московії не розвивалась у своєму моральному і культурному середовищі.

У підтвердження цих слів перехоплена телефонна розмова солдата зі знайомою з росії: «Узяли в полон українського солдата». Знайома: «Ви його не годуйте, прив’яжіть до стовпа, відріжте йому органи, четвертуйте, а потім убийте». А друга говорить: «Ти там ґвалтуй, а мені не говори».

У якій країні, школі-звіринці, у якій сім’ї, по яких книжках виховувалися ці нелюди? Що за дикість, а в цій дикості та нелюдяності проглядається більшість росіян, які прагнуть разом із президентом вбивати, грабувати, ґвалтувати українців. Що це за країна? Що це за люди, що в ній живуть?

До якого горя доводить росіян невігластво, повна деградація народу, ваше моральне здоров’я, яке проявляють у жорстокості й у свавіллі ваші солдати в Україні.

Невже ви живите за принципом – «нам не потрібне царство у нас є цар». Чому ж ви дозволяєте себе обманювати. Вбивати людську гідність, бути підкореними своєю владою, яка має право вирішувати за росіян, у тому числі і вирішувати долі всього світу.

Влада росії використовує задля цього засоби масової інформації, де поширює неправдиву, брехливу, мерзенну підлість, неправдиву інформацію.

«Отравители целого государства общественного сознания… не присохли ли языки к вашей грязной и подлой гортани?! Ты лжешь, бесстыдный – похожий на помесь шакала, паука, гадюки и лягушки. Это твои губы, грязный шелудивый пес, и твой язык и все внутренности твои черны от лизанья сапог властелинов… они не сказали прямой лжи, не говорят и правды, – а эта полуправда наихудшая ложь… Удивляюсь, как несправедливы и жестокосердны…» – це не про ваших соловйова, скабеєву та інших пропагандистів говорив Л. Соловйов у «Повісті про Ходжу Насреддіна»?

У яких кузнях московії і які ковалі їм нарощували металеві язики? І навіщо в світі створено це бидло й оцю аристократію, нечисть шляхетну? Політиків? Які славу співають росії і нишком кишені її спорожнюють, зазіхають на чуже добро.

І далі послухаємо Шукшина – письменника, актора, кінорежисера, який говорив: «Ложь, ложь, ложь… Ложь во имя спасения, ложь во искупления вины, ложь – достижение цели, ложь карьера благополучие, ордена, квартира… Ложь! Вся росия покрылась ложью как коростой».

Хіба був правий ідеолог Жириновський (покійний): «Чому ми непереможні, тому, що ми спираємось на ідіотів, а їх більше, а Захід на розумних, а їх менше». Що можна додати до цих слів?

Невже за сотні років ви не виробили поваги до народів світу? Сьогодні весь світ від вас відвернувся, ви образили людство своєю купкою царів-деспотів, котрі своїми суперечливими ідеями та теоріями хочуть вас зробити нещасними. Принаймні, вірно, що у мутній воді легше рибка ловиться.

Ви навіть не розумієте, як потрібні в цьому щасливому світі сьогодні молоді солдати росії, які гинуть на українській землі. Кого і від кого вони захищають на просторах України – лицемірів-правителів та пихатих генералів, оточення президента. Кого і що? Навіщо?

Нагадую: лицемірство і гординю, які ненавидить Бог, В. Даль розшифровує, як приймати на себе маску, бути двоєдушним, лукавим, діяти удавано, нещиро, обдурювати зовнішністю, прикидатись; приховувати зло під маскою добра.

Ваш президент та його оточення заявляють, що Україна -це надумана країна Леніна- її не було і ми її зітремо з лиця землі. Де в цьому логіка? Це повна маячня керівництва країни на рівні розвитку  сільського мужика росії 18 ст., котрий не знав історії росії, тим паче України.

Декілька прикладів, котрі повинні відкрити ваші очі на історію, а також змінити і світогляд українських колаборантів, а також байдужих:

    1. В Х ст. Київська Русь процвітала і її простори тягнулися аж до берегів Дону і на цих територіях і по цей день в містах, хуторах, станицях звучить українська мова і співають українські пісні – росії як такої не було – були болота, ліси, москалі, азійці.

    2. В інтернеті подивіться мапу України 1919 року – до чого тут Ленін? До слова- до сьогоднішнього дня в закритих фондах бібліотеки Леніна в москві зберігаються 17 тис. статей, резолюцій і т. п., не опублікованих. Чому?  Постарайтесь ознайомитись, якщо вас туди допустить фсб росії – вам відкриється суть деспота Леніна.

    3.  В 1554 році з Києва до москви була перевезена знаменита бібліотека Ярослава Мудрого в т. ч. і єдиний рукопис Гомера, а слідом і перевезли українських вчених.

    4. В 1654 році гетьман України-Русі Богдан Хмельницький підписує договір з московією ( не з росією) про взаємодопомогу. Московія сама порушила свої ж завірення щодо України, а Петро І  українців « гнітить і озлобляє безсоромно». Полуботок перед Петром І:

« Кидати народи у рабство і володіти рабами та невільниками є діло азіатського тирана, а не християнського монарха, який має славитися і справді бути батьком народів».

    5. О. Бальзак в 1832 році познайомився з Евеліною Ганською в Одесі. В 1839-40 рр. в письмі іноземці він пише – це сумно, це жахливо, але це правда, як і те, що є Україна і ви там живете». А в кінці 1848 р. і весь 1849 рік він був гостем на Верховині в Україні.

А в 1835 році його познайомили з українкою польського походження. Доволі дотепною і самою розумною жінкою з степів України із берегів Дону.

    6. Звернемось до М. Шолохова « Тихий Дон»: «слободы украинцев начинались от хутора Нижне-Яблоновского и тянулись вплоть до Миллерова… На Парамоновой ссыпке зерна драки начинались без всякой причины, просто потому что «хохол», а раз «хохол» надо бить. Издавна в этих краях посеяна сословная рознь… В Ольховом Рогу украинская слобода, в 25 верстах от станции (переправа через р. Дон) … Дед Сашка напивался и шел у пана просить двугривенный…».

    7. В 1941 році на засідання ставки головнокомандування Німеччини у Львові запросили Степана Бандеру, борця за самостійну Україну і попросили разом з ними громити комуністів. А після цього хто буде господарем в Україні запитав він – ми, а ви будете допомагати. В такому випадку я буду вбивати і комуністів, і німців. Його заарештували і відправили в Німеччину під нагляд.

Радянське КДБ після війни  дістало і вбило його в Німеччині, тому Р. Кадиров його в Бучі і не знайшов. Ось який страшний Бандера виявляється мертвим і в наш час.

    8. Після другої світової війни комуністи лякали всіх НАТО. Люди думали, що це якісь монстри і при слові НАТО ховалися прямо під столи.

А сьогодні виявилось, що не НАТО потрібно боятись, а свого сусіда –  « братський народ», який розпочав війну на знищення України.

І народ впевнений, що якби Україна була членом НАТО і ЄС – у Путіна і його прихвостнів не вистачило б сміливості зробити геноцид українському народові, втягнувши росіян в війну з Україною.

    9. Звертаюсь до Вас, випускники Черкаського пожежно-технічного училища МВС срср. З 1973 року протягом 20 років ви навчались в центрі України ( в зв’язку  з цим згідно рішення керівництва срср наказом МВС срср викладання проводилось російською мовою) – приказне нав’язування російської мови в Україні.

Так скажіть, будь ласка – хто вас пригнічував за російську мову, може бандерівки, до яких ви ходили на побачення, чи постійно відбивалися від бандерівців, та ви їх і не бачили.

Тоді то навіщо придумали якусь спецоперацію, відправили своїх дітей, армаду військової техніки на простори України – вбивати тих, хто навчав вас професії та виховував кращі якості людяності? Чи Вас тут недовчили а за місцем проживання – переформатували?

По істині « Дайте мені в руки засоби масової інформації і я з любого народу зроблю стадо свиней» – так говорив німецький ідеолог Геббельс.

А Березовський  говорив: « Дайте мені пульт від телевізора і через півроку я зроблю президентом табуретку».

Якщо ваші царі, президенти, історики, філософи, пропагандисти засмітили ваші мізки неправдивою інформацією, забили їх історичним минулим про якогось гегемона в обличчі Росії над світом, то я не здивуюсь істині генія росії І. А. Буніна, ( який на початку ХХ століття писав про різкий контраст життя українців на України і руських в Росії) « … самая наша погибельная черта: слово-одно, а дело- другое! Русская брат музыка: жить по- свинячи скверно, а все-таки живу и буду жить по-свинячьи… Вот ты подумай, есть ли, кто лютее нашего народа? Боже милостивый! Пушкина, Лермонтова – убили, Писарева-утопили, Рылеева- удавили, Достоевского к расстрелу такали, Гоголя- с ума свели, Салтыкова – отравили. А Шевченко? А Полежаев? Скажешь правительство виновато? Да ведь по холопу и барин, по Сеньке и шапка. Ох, да есть ли еще такая сторона в мире, такой народ, будь от трижды проклят? Вот признанный тип этого народа! Да она вся россия – деревня, на носу заруби это! «покорные скоты, тупые, дикие, будь они прокляты! До чего затоптали, забили народ» (читай рассказ «Деревня» и там же).

«Дениска – этот новенький типик, новая Русь почище всех старых будет. Ты не смотри, что он стыдлив, сентиментальный, дурачком прикидывается, это такое циничное животное! Живорез, в холку народу въелся…»

Прислухайтесь до слів М. Г. Чернишевського про Добролюбова М. А. – « він був ідеалом людини… Я не зустрічав людини з більш сильним і світлим розумом. О, як він любив тебе народ! До тебе не доходили його слова, але коли ти будеш тим, чим хотів він тебе бачити, ти узнаєш, як багато для тебе зробив цей геніальний юнак, кращий з синів твоїх» і цей юнак в 1855 р. писав:

  «И я поник душой смятенной

   И думал: Русь, как ты грустна!

   Ужель еще есть во вселенной

   Такая жалкая страна!»

До якого часу будете блукати, щоб потрапити на справжню дорогу просвітління, до якого часу будете проявляти безглуздя, коли позбудитесь дурних звичок знайомих під іменем уміння жити і інших повчати жити.

Зверніться до іншого генія росії О. Толстого ( 1883-1945 рр.), який писав: « Есть две Руси. Первая – Киевская имеет корни в мировой культуре. Идея добра, чести, свободы, справедливости понимала эта Русь, как понимал весь западный мир.

Есть вторая Русь – московская. Это Русь тайги, монгольская, дикая, звериная. Эта Русь сделала своим национальным идеалом кровавую деспотию и дикую ярость.

Эта московская Русь издавна была, есть отрицанием всего европейского и заклятым врагом».

Київська Русь – це державне творіння саме українського народу, куди входили території аж до берегів Дону. На яких грошовою одиницею була гривня.

З 15 ст. до 18 ст. – московія була окрема держава, яка підтримувала від свого імені зв’язки з сусідніми державами.

В « Історії Русів» ( написана невідомим автором в др. половині 18 ст., опублікована в москві 1846 р.) говориться, що війни з московією є неминучі і безкінечні для всіх народів, чини і народ майже неграмотні, безліч різноверств єднаються з поганством, а  лютістю перевищують диких, невігластво і грубіянство, їх прив’язаність до самих дрібниць і вигадок за які вони вели безглузду і довголітню війну з поляками і шведами.

Історія розвитку країни, московії, в 1721 р. Петром І названа росією( росіянами) прослідковується в постійних війнах з сусідніми країнами через страх, що вони нападуть на неї. Ви ж бачите, ні один цар і президент росії не обходяться без війни.

Але ж в 3-ому тисячолітті війна – це іграшка дурнів. Жахи війни – це не видовища парадів з музикою і генералами в еполетах, а побачите війну по-справжньому – в крові, стражданнях, смерті. І в цьому побачите свою нікчемність. Війна це безумство і якщо люди роблять це безумство, то вони зовсім нерозумні істоти. Кому цього треба? Людям – чи людоїдам?

А ви воювати? Навіщо? Вбивати- за що? В ім’я чого, щоб ваші правителі втримались на троні? Кому хочеться слави?

Чи не пора людям порозумніти, злізти з своїх парканів, відкрити очі? Ви уявляєте цю війну, яка вбиває все живе. Ви для цього десятиліттями нарощували зброю? Щоб вбивати ні в чому невинних людей, приносити їм зло? А самим жити у бруді.

Весь світ став би іншим, якби у кожного були широко відкриті очі. Хто зможе зняти полуду з очей людей? І не дивно, що вони часто творять зло – так як їх батьки творили зло і як батьки їх батьків. Так із покоління в покоління вкорінялись звички, тобто спадковість і середовище впливають над підсвідомість. Люди в своїй основі непогані, – але за сотні поколінь загрузли по горло в бридких звичках. Гете: « Ми самі залежимо від створених нами креатур».  А ці креатури сидять в  вонючих пивних посеред людей тупих, діловитих, працюючих з ранку до вечора, щоб їсти, пити, знову працювати і родити собі подібних.

Відійдіть від гордині, зла, заздрощів, байдужості і тоді світ стане іншим. Антифашист Бруно Ясенський говорив: « Не бійся друга – в найгіршому випадку він може тебе зрадити, не бійся ворога – в найгіршому випадку він може  тебе убити. Але бійся байдужих – вони не зраджують і не вбивають, але з їхньої мовчазної згоди до цього часу в світі відбуваються зради і вбивства.

Відкрийте очі – чи перед вами залізна завіса Путіна?

« Істина – в час загальної брехні говорити правду – це екстремізм» –

як говорив Джордж Оруел. Страх загриміти на декілька років за ґрати?

Звернемося ще раз до М. Шолохова, який в своєму романі « Тихий Дон» більш ніж 100 років назад говорив словами діючих осіб: « ты говоришь, что на потребу богатых, нас гонят на смерть, а как же народ? Аль он не понимает? Неужели нет таких, чтобы могли рассказать? Вышел бы и сказал: «Братцы, вот за что вы гибнете в кровях?». Как так, вышел? Ты что сдурел? А ну увидел бы я, как ты вышел? Мы с тобой шепчемся, как гуси в камышах, а гавкни резко – и под пулю. Черная глухота у народа. Война его пробудит.

Власть надо, как грязные портки, скинуть. Надо с панов овчину драть, надо им губы рвать, хорошо они народ помордовали…»

 «Избирательный бюллетень – бери в руки и голосуй для того, чтобы им своих врагов бить, а не для того, чтобы проводить в парламент на теплые местечки людей, цепляющихся за кресло из боязни тюрьмы. А дали в руки оружие пусти против своего правительства, тогда б не воровали.

А как войну уничтожить, раз из века воюют? Война не переведется, пока будет на свете дармоедская власть».

Нагадую Вам – росія «золоте дно» і ці багатства Сибіру згідно вашої конституції, належать народові. Виходячи з цього – порівняйте своє життя з життям ваших керівників-олігархів. Один з багатих людей світу – це ваш президент, а статки його оточення – це незрівнянні котеджі і мільярдні суми в багатьох країнах світу.

« Крайня убогість людей завжди буває злочином його вождів» – сказав великий француз П’єр Булет, а великий Френсіс Бекон писав: « Багатство дуже добре, коли воно служить нам і дуже погано – коли керує нами».

«Людина родиться для щастя, як птах для польоту» – так говорить польська приказка. А в чому ви вбачаєте своє щастя?

Григорій Сковорода – «сподвижник істини», Сократ в Україні, Русі шукав, де ховається «людське щастя», а ви і його музей зрівняли з землею. Хіба він націоналіст, бандерівець так страшний вам? За що? В ім’я чого?

Бути нелюдом за наказом Путіна, творити зло не думаючи, що Закони космічної праведності бумерангом впадуть на голови тому хто творить зло. А можливо, ті, що творять зло поставлять собі питання, а по якому праву, по якій совісті ми лишаємо безвинних людей життя. Хто ми такі – хто дав нам право вбивати, грабувати, ґвалтувати?

Я знаю, що є правда й після ночі прийде день. І деспот, і зла і мілка душа – життя розчавить вас. Ви нещасні, вас проклянуть. Ну навіщо годиться це стадо баранів?

Варвари! Ви знищуєте пам’ять, ви своєю бездушністю знищуєте свою країну, але пам’ятайте, що права людства для України завжди освячені, навіть і тоді, коли ваша нація хвальків і нахаб заллє кров’ю мою країну. Запам’ятайте, ви не воскреснете нещасні жертви властолюбства, ви не обіймете своїх рідних! Ваші кістки заорються на широких ланах наших і довго розповіді про страшну цю війну, вашу смерть будуть приводити в тріпотіння кожного.

Людина, засліплена жагою влади, яка не ховає своєї ненависті до українського народу, і не признає Україну, як самостійну країну, яка заразила своїм фанатизмом більшість росіян, хіба може бути терпима в своїй країні?

Для чого оці постійні погрози? Ця впевненість з якою ви говорите про перемогу? Хіба ви не відчуваєте, що принижуючи всі інші нації, ви робите ненависною вашу для всіх? Подумайте, що залишиться від росії, якщо Польща, Швеція, Туреччина, Персія, Японія, Грузія і інші країни візьмуть свої території. Так що ви скажете на це – збирачі росії?

В Другій Світовій війні загинуло 50 мільйонів,  а за 11 місяців вашої війни на полях України загинуло близько 130 тисяч ваших солдат, а скільки калік?  А повернулися з війни більш ніж 11 млн. інвалідів без рук і без ніг, сліпі, з одним оком, одноруких, одноногих, без статевих органів. І це все ви повторюєте? Розсудливі люди – отямтесь! За що примушуєте своїх дітей, які не встигли, полюбити, порадіти життю йти на смерть на чужій території. Кому це потрібно? Що це? Дурість керівництва росії? Чи його страх бути відстороненими від влади. А може був правий видатний фізик, лауреат Нобелівської премії, дисидент, правозахисник А. Сахаров, який сказав: « В дурака визріває велика біологічна енергія. Його не засмучує ні совість, ні сумління. Самолюбство його безмірне, мораль йому не відома. Він може зробити все, що завгодно, особливо тягне цього дурня пристрасть до розрухи, до перебудови світу». Афганці до цього часу не забули безглузду 10-річну війну під керівництвом срср. Що вони там захищали – до цього часу невідомо.

Але знаменно-нерівноправна війна сильного зі слабким у звірів до крайньої жорстокості не доходить. Смертельний вихід в такій війні – це виключна рідкість. Переможець, як би він не був розлючений, не вгризається в беззахисне горло.

Порівняйте – країна по території ¼ світу напала на державу в декілька разів меншу по території і населенню. То чи можна вас порівняти зі звірами? Тоді – хто ви?

І сьогодні ви смієте називати терористом, розбійником того, хто захищає свою країну, свою сім’ю.

Сьогодні росія отримала від народів світу диплом головного ката земного світу. Чиї руки катів були освячені церквою Кирила, який благословив воїнів (солдат) росії на вбивство, розруху, насилля, грабіж України. Ваша манія вбивства, принесення зла невинним людям посилюється з кожним днем. А ви уявіть хоча б на мить ракету чи снаряд, які розірвались над вашими головами, у вашій квартирі, свист куль, уламків, які цілять к ваші серця? Подивіться в очі вбитих, поранених. Хіба ваші душі вирвались з пекла, то сьогодні ваші правителі одні з самих  страшних, яких тільки можна зустріти.

Ви впадаєте в божевілля від того, що  невспромозі на законній підставі по міжнародним законам добропорядності і справедливості заключити мир з сусідніми країнами, не палити першоджерела по історії, не розпалювати ворожнечу, не проявляти божевілля в ХХІ ст., а пожаліти людей в яких війна віднімає синів і дочок, прирікає їх на бідність, вилікуйте свою хворобу, яка засіла в крові вашого тіла і попросіть істориків, щоб написати чесну і правдиву історію росії (московії) Дайте можливість всім народам, які населяють простори цієї території, самим розвиватися і об’єднуватись з тими, хто з ними разом буде жити в мирі і дружбі. Відкиньте ад лицемірства і мерзенність, манію величі, гордість. Читайте Біблію, яка буде учити любові і допомагати вашому моральному вихованню.

Запам’ятайте, Батьківщина може бути великою, багатою і могутньою лише в умовах миру.

Сьогодні руський націоналізм жахливий:  гонка озброєння і хибний патріотизм знищать країну. Знайти істинну дорогу життя – це велике щастя. Політична короткозорість, терпимість до зла і насильства в різних її проявах були однією з причин  трагедії мільйонів людей в часи існування деспотичної влади. Якщо люди не відкриють очі, якщо вони будуть глухі і сліпі перед очевидною правдою для інших – прийдуть до жаху порожнечі і безцільності.

Ця війна відкрила очі народу України і Світу:

    1. Згуртувала український народ і народи світу, які не залишають її на одинці з ворогом.

    2. Відкрила народам Європи і Світу очі на те, що – хто і в 3 -му тисячолітті не виховав в собі людяності і, що їм в цьому заважало.

    3. Показала тих людей, які не люблять свою Вітчизну – тих жалюгідних гнид, підлих зрадників, які підтримують плани московії в гнобленні України, не визнають геноцид українського народу, голодомор 1932-33 рр., які ностальгують по комуністичному минулому. Скільки загинуло наших патріотів, зазнається знищень економіка через вас, дороговказів, противнику. Сексоти – живуча ця гидота.

Той, хто насмілюється ганьбити свою країну, свій народ, заслуговує загальної зневаги. А таких у нас більше серед високопосадовців, які з нашого дозволу біля  30 років грабували Україну, а тепер бояться втратити награбоване. Це українські сатрапи, кровопивці, п’явки, упирі. Були зрадники за часів Христових є й тепер, і тепер би розіп’яли Христа.

Я маю надію, що Бог разом з нашими воїнами-героями захистять країну від зграї вовків, шакалів і єхидн що прийшли ятрити її душу. І після війни засяє сонце над Україною. І її простори очистяться від всілякої гнилі, гнид та мерзоти, які до цього часу почували себе добре.

Як сказав Василь Бірко в поемі «Українці»:

Ай недолугий розумово,

Ніяк не втямить суть простого,

Його руками жар гребуть

Йому про підлість не збагнуть.

Україна – кусень ласий.

І що тривожить найстрашніше,

Що  найбрудніші, найпідліші

Робили злочини щораз

Вкраїнці проти українців.

    4.  Розумні дії пастуха врятують ціле стадо, якщо він буде його вести згідно Божої волі, а не використовувати релігію для своїх божевільних ідей, прикриваючи користь, жорстокість. «Зло не є діло Бога, а людини, тому воно є тимчасовим. Добро являється реальним і вічним». ( Піфагор).

    5. Тупість керівників росії в історичному розвитку московії ( від імені якої  укладались договори з сусідніми країнами), а також народів рф – це тупість істориків, які з розбійницької країни зробили гегемона світу.

Але вся біда в тому, що з приходом чергового деспота-правителя, історія країни переписується під нього. Приклад: в 1721 р. Петра І захотілося зватися не московією (москалями), а росією (росіянами) віднявши від Києва – Русь, а Катерина ІІ не могла виговорити росія, тому стала россія.

    6. Керівники деяких країн дають Україні поради: – « Заключити договір з росією, « зберегти лице президенту путіну», надати гарантії безпеки рф, так як це буде гарантією миру в світі. Україні не зрозуміло – як це зробити для людей в яких не тільки руки в крові, а всі вони заляпані кров’ю убитих дітей і безвинних людей, які проводять звірства на території України.

Побачивши своїми очима які звірства зробила росія на просторах України – ці керівники від своїх порад відвернулись.

    7. Дуже прикро, що народи витрачають таку велику частину свого багатства на безглузду війну, а самі крадуть з України б/у унітази і  ванни, пральні машини і  навіть жіночу білизну. Живуть в убогості? Жадібності?

Ганьба нації. Нам тяжко жити в світі, в якому тісно від жадібності.

    8. Страшно, коли люди росії люблять майданних шарлатанів і вірять їм в усьому на чесне слово. Гнів і гордість заважають їм бачити правду, а звідціля – неприборкана жорстокість, тиранія, безсердечність, підлість, бруд, ницість…

Вивільніться від брудного ярма грошей і смертельної буденності.

    9. Задурманення владою, незнання історії країни і світу не знімає вини відповідальності за свої дії з кожного.

    10.  Ця війна відкине росію не менше ніж 100 років назад, а український народ вже піднявся на 100 років вперед. Він зрозумів, що і під ударами долі, не треба занепадати духом, що любий час добрий для розвитку особистості

    11.  Війна (а не спецоперація) показала, що на формування високих моральних якостей особи велика роль відводиться суспільству, колективу, сім’ї. А також відношенню людини до грошей, членів родини, олігархів. Тому їй тяжко втриматись від спокуси « добре жити». Це плодить бездушність, жорстокість, свавілля, зраду в їх нащадках.

    12.  Ця війна показала, що військові конфлікти завершяться тоді, коли країни звільняться від деспотів-правителів, а це залежить від людей. Марени ідеї війни путіна, його сподвижників, а також частини росіян піддаються кровавій перевірці і стають безспірно доказані, що вони йдуть по брехливому шляху і беззаперечно відкидаються ЗСУ, керівництвом України і основною частиною українських людей.

Кожна людина може помилятися, але тільки божевільний упирається в своїх похибках. Не можна давати волю своїм фантазіям і недовіряти цим суперечливим « очевидностям».

    13.  Не звертаючись до глибини віків, а до більш знайомої історії розвитку держави московії « росії»  і України( Київської Русі) з часу коли в 1721р. Петро І ввів перше поняття росія, замість московія. Звертаюсь до тих, кого бере сумнів в питаннях територій, які займали ці держави звернутися до роману М. Шолохова « Тихий Дон», де чітко розмежована територія донських козаків і українців. Якщо історики разом з путіним і його представники в думі росії не проходили в школі цей роман, то по яких книгах педагоги знайомили цих людей з історією росії.

    14.  Влада це міра відповідальності за виконану роботу. Для кого про це говорив Ісус Христос більш 2000 років тому назад: « Хто хоче стати великим серед Вас, повинен бути Вам слугою, а хто хоче бути першим серед Вас, повинен бути Вам рабом».

« Росія як не позичить розуму в заграниці, то зігниє, згине, втопиться у своїм бруді, смороді і темноті» – В. Лепкий « Не вбивай». А ми і сьогодні читаємо дурній масі, а вона аплодує отупілим лідерам і не думає, що за цю тупість лідерів прийдеться розраховуватися їм своєю бідністю.

На скільки треба ж бути тупим, щоб не бачити закономірності в процесах, що відбуваються і продовжувати прагнути до гільйотини влади. Система збирає свій «врожай» на цій планеті. 

    15. Це далеко  не повний аналіз подій сьогодення в розрізі історії розвитку держави росія ( московія, москалі, москва) і України

( Русі) направляє нас на уміння налагоджувати відносини між країнами на основі історичних фактів, а не надуманих фейкових ідей в т.ч. релігійних отця кіріла.

Порада: читайте книги і історичні також. Вони зшивають клаптики Всесвіту в єдине ціле, в них ви знайдете життя, живе життя, невичерпне і різноманітне. Книги дають змогу мислити і аналізувати. Вони виховуватимуть у вас людяність, свідомість, добропорядність, .взаємоповагу до народів світу і всі найкращі риси людей. Де  можна знайти глибину істини? Пірнути в глибину віків!!! Простий і темний народе – підвалини росії. До тебе звертаюсь я! І тебе досягне передзвін істини, однак і для тебе сяє сонце на небосхилі.

P.S. Ознайомившись з цим матеріалом, який підготовлений сугубо посилаючись на вислови відомих людей і геніїв росії і світу я вірю, що ви, християни-росіяни і деякі колаборанти-українці подивитеся іншими очима на події сьогодення і зробите єдиний вірний висновок.

Що ж це за спецоперація в результаті якої знищується Україна, тисячі загиблих безневинних людей і дітей, що ж це за керівники, які приносять страждання і зло людям, плодять зубожіння. Так кому ж потрібна і навіщо ця війна і хто в цьому винен вони чи ми?

Я буду вдячний кожній людини, яка ознайомиться з цим матеріалом, який дасть змогу зробити правильний висновок – яке ж моє місце у цьому світі, навіщо я прийшов на цю землю, що я зробив для того, щоб людям жилося краще. Хто я? Навіщо я на планеті Земля?

Я знаю, що неприємно читати такі висновки згаданих відомих людей і  геніїв, але ж історію не перепишеш.

Іван Кірєєв – історик   

«Погляд часу» №13-30.03.2023

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *