Розфарбуй свій світ правильно

Темний манікюр

Інститут кольору Pantone вже назвав головні кольори 2020 року. Навесні та влітку, як вважають експерти, нас підкорять 16 відтінків, 4 з яких – класика, що ніколи не вийде з моди.

Кожного сезону з’являються нові модні тренди не лише у силуетах та тканинах, але й кольоровій палітрі. Розробкою колірних тенденцій займається інститут кольору Pantone. Працівники скрупульозно вивчають тенденції, настрої суспільства, закономірності та популярність минулих трендів.

Модна палітра кольорів у 2020 році буде радувати не лише яскравими фарбами й абсолютно несподіваною кількістю цікавих відтінків, а й важливим сенсом, який вкладають у назви цих кольорів. Pantone вирішили звернути увагу на екологічні проблеми, а саме вимирання коралових рифів, тому кольором року 2020 стане відтінок Bleached Coral. Це  блідно-блакитний колір, який асоціюється зі знебарвленим мертвим коралом. Знебарвлення відбувається через людський вплив на морську флору та фауну. Ця екологічна проблема вже триває десятиліття, а зараз вона ввійшла в надактивну фазу. На думку експертів Інституту кольору, такий вибір обумовлено бажанням стати свідомими жителями Землі й позитивно впливати на майбутнє планети.
У 2020 році актуальними стануть кольору, пов’язані з «природою, спокоєм і комфортом». На думку фахівців інституту кольору трендовими стануть різні відтінки зеленого, океану, «гірський блакитний».

У дизайні інтер’єру перевагу надаватимуть пастельним кольорам, зокрема рожевим відтінкам.

Цифрові медіа та цифрове середовище, які стають все більш популярними, в цілому також призведуть до того, що популярними стануть кольори «металік», додали експерти Інституту.

Чорна шкіра і важкі чоботи — головні тренди одягу

Чорна шкіра: одягатися в шкіру з ніг до голови, а чому б ні? Саме це пропонують дизайнери по обидва боки Атлантики, причому без змови вони вибирають максимально брутальну версію цього тренду — чорного кольору.

Червоно-чорна клітинка: клітинка продовжує відігравати важливу роль. Цього разу в фокус потрапило її червоно-чорне поєднання. Причому, тип самого малюнка не такий і важливий. Чудовий вигляд на тлі опалого листя матиме нахабна клітинка-буффало, яку називають ще принтом лісоруба.

Важкі чоботи: панк і чорна шкіра вже включені до головних тенденцій сезону, а підтримують їх відповідні аксесуари. Перш за все, важкі чоботи, в яких легко уявити дівчину-супергероїню.

Підбери колір до настрою

Між кольором і його сприйняттям є певна залежність. Колір впливає на психоінтелектуальний стан людини.

Психологи визначили, що, наприклад, середовище пастельних тонів, стриманих кольорів заспокоює, сприяє творчій атмосфері, покращує комунікації людей.

Фіолетовий колір сприяє натхненню, чутливості, співчуттю. Якщо фіолетового багато в одязі або інтер’єрі, то він викликає меланхолію.

Синій колір викликає атмосферу довіри і безпеки, діє заспокійливо, сприяє ментальному і фізичному розслабленню.

Зелений колір символізує спокій, мир, порятунок, любов, гармонію, життя, зростання.

Червоний впливає на формування лідерських якостей, а також активність, впевненість, дружелюбність.

Жовтий колір викликає приємні відчуття, надає допомогу в активізації розумової діяльності.

Чорний колір означає депресію, придушення, порожнечу, обмеження, руйнівність, стриманість.

Білий колір символізує невинність, стерильність, світ, чистоту, смиренність.

Чому варто обрати взимку темний манікюр?

Якщо обрати основним відтінком для нігтів темний, навіть чорний – це підкреслить акцент на деталях. Текстура, міні-малюнки, ефекти на зразок омбре, навіть прикраси… У будь-якому випадку, манікюр стане виразнішим. Навіть якщо темним буде тільки один з елементів, принцип зберігається: він буде помітним, таким, що привертає увагу.  Темним і теплим, як міцна зігріваюча кава морозним ранком. До речі, відтінки коричневого теж дуже актуальні.

«УЮТ» №7-13.02.2020

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber
Теми:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *