Розрив стосунків: як рухатися далі

Розрив стосунків
Розрив стосунків: як рухатися далі

Склеювати своє розбите серце після того, як стосунки закінчилися, досить важко. Але рано чи пізно це доводиться робити кожному з нас. І якщо у деяких випадках ти можеш вибити «клин клином» (тобто новими стосунками), часом старі рани, образи і комплекси заважають рухатися далі та бути щасливими.

Звичайно, процес «зцілення» не швидкий і не простий. Він вимагає часу, багато часу. Але ми підкажемо 3 основних перших кроки, з яких потрібно починати і які спрямують тебе вірним шляхом.

Відчуй свій біль, проживи його

Не варто веселитися і говорити, що все прекрасно, коли це не так. Ми знаємо, як це буває: ти терміново мчиш по магазинах, у салон змінювати імідж… Ти намагаєшся наліпити на рану пластир нових емоцій і вражень, але по факту тільки глибше заганяєш почуття, які обов’язково рано чи пізно «вибухнуть». Зроби так, як хочеться: залишся вдома, поплач, переглянь усі ваші фотографії та відео, з’їж морозиво, дивися фільми про кохання, заслухай до дірок вашу пісню… Дай емоціям вихід, побачиш, тобі стане легше!

Відокрем факти від емоцій

Ми часто сліпі у своїй радості чи горі. Ти, напевно, навигадувала з історії вашого розриву щось типу Ромео і Джульєтти чи Трістана та Ізольди – жорстокі обставини зломили нещасних закоханих… А насправді він просто злякався серйозних стосунків або зрадив тобі. І це не ти погана, а він дурень, а зовсім Ромео і не Трістан!

Дай собі час

Час, як відомо, лікує. Тому потерпи, зараз тобі дуже, дуже боляче, але завтра біль трохи вщухне, зовсім крапельку. А післязавтра ще крапельку. І так по троху тебе буде відпускати. Головне – не форсуй події, дай процесу загоєння йти своєю чергою і тоді обов’язково настане момент, коли ти прокинешся вранці і зрозумієш, що біль повністю пішов із твого серця і ти готова до нових стосунків.

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *