Розставили крапки над «і»

Розставили крапки над «і»
Розставили крапки над «і»

Договір про дружбу з Росією треба було розривати ще у 2014 році. Але влада розраховувала «порешать вопросы» і домовитися з агресором. Вони і зараз таких ідей не полишають.

З іншого боку, краще пізно, ніж ніколи.

Рівень довіри до нашої влади у світі доволі низький. Усі все чудово бачать. Наші представники у Парламентській асамблеї Ради Європи вже не знають, що відповідати на запитання іноземних колег. Вони кажуть: у нас санкції проти РФ, а ви з нею торгуєте. Товарообіг збільшується.

Може закінчитися тим, що Україні перестануть надавати підтримку. Через цинізм і підлість нашого керівництва. Речі треба називати своїми іменами.

Не можна збагачуватися під час війни за рахунок країни. Бачимо «Ротердам+» та інші схожі речі. Верхівка грабує власну державу. Це називається мародерством. У нормальних країнах за таке розстрілюють.

Логічно, що розірвали чергову угоду. Ну про яку дружбу і співробітництво можна говорити, коли одна країна воює проти іншої, захоплює території, знищує її майно, вбиває людей. У Криму і на Донбасі стоять російські війська. Росія вже взяла під контроль Азовське море, фактично заблокувавши нас.

В України з РФ більше 400 договорів. Усі їх треба розірвати. Дипломатичні відносини теж. І, по можливості, припинити будь-які стосунки з агресором.

Бо Росія на що розраховує? Що «дурнуватих, хитрих і жадібних хохлів» (а такі насправді сидять на горі) легко купити за гроші. За гроші вони все пробачать. І далі вдаватимуть, що ніби-то існують нормальні міждержавні відносини. Аж до того моменту, коли Росія остаточно зжере Україну.

Якщо все буде розірвано, будь-які контакти перервані, тоді буде зрозуміло не тільки українцям, але і цілому світу – Росія веде агресивну війну проти України.

Натомість, досі СБУ співпрацює з ФСБ. Днями Генпрокуратура передала на запит російських спецслужб хлопця інгуша, який воював за Україну разом із нашими добровольцями. Це зрада без лапок.

Якби договір про дружбу продовжував діяти, увесь світ вважав би, що Україна хитрує. Мовляв, вирішує свої питання за рахунок інших і ніякої війни немає – є розбірка між російськими й українськими олігархами. Тоді нас би просто відправили подалі.

Розірвали «дружбу» на п’ятий рік війни, тому що Порошенко судомно та істерично намагається щось зробити для перемоги на виборах. Хоча шансів у нього дуже мало. Винен у цьому тільки він сам. Не можна перехитрити цілий світ. Будувати все на примітивній бізнесовій хитрості. Українці мало вірять у щирість Петра Олексійовича, навіть коли він робить правильні речі. Усі бачать корисливість.

Ігор Лосєв

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"Газета "Задавака"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *