Розвиток кісток у дитини: основні небезпеки

Вчені довели, що вживання ультрапастеризованих продуктів може знизити якість кісткової маси у дітей. Існує ще кілька чинників, які негативно впливають на розвиток кісток.

Нестача фізичних навантажень
Нестача фізичних навантажень

Сидячий спосіб життя – небезпечний для дитини за багатьма показниками, й одним з них є здоров’я кісток. Діти, які мало рухаються, мають підвищений ризик скелетно-м’язових розладів на кшталт остеопорозу в більш пізньому віці. А фізичні навантаження зміцнюють здоров’я кісток.

Дефіцит поживних речовин

Для нормального росту кісток дітям потрібен кальцій, білок та вітамін D. Нестача цих поживних речовин призводить до низької мінеральної щільності кісток, що негативно відбивається на їх здоров’ї протягом усього життя.

Ліки

Деякі ліки, включаючи гормональні препарати для лікування розладів щитовидної залози, глюкокортикоїди і деякі інші засоби від раку можуть впливати на розвиток кісткової маси у дітей украй негативно.

Хвороби

Деякі розлади здоров’я дитини на кшталт гіпотиреозу, пухлин, захворювань печінки, також негативно впливають на розвиток кісток. Зазвичай лікарі звертають увагу на цей аспект і дають поради щодо зміцнення мінеральної щільності кісток.

«Уют» №21-20.05.2021

Газета "Уют"Газета "Погляд часу"

FacebookTwitterPinterestViber

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *